DIETE

Restaurante, diete, retete etc.

Re: DIETE

Mesaj necititde Tabby » Lun Ian 06, 2020 2:33 pm

...sau așa ?!? :lolno: :silent: :lolno:
Pentru a putea vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj trebuie să vă autentificaţi.
"Înlăuntrul nostru se ascund multe armonii... nu socoti
Că suntem numai ceea ce vedem."
Tabby
Super Fan Thassos

Has thanked: 3288 times
Been thanked: 2913 times

Mesaj necititde Tabby » Vin Apr 10, 2020 9:40 am

de sezon :silent:
Pentru a putea vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj trebuie să vă autentificaţi.
Tabby
Super Fan Thassos

Mesaj necititde damblagiu » Mie Sep 16, 2020 1:37 pm

Tabby scrie:E cineva la dietă ?!? :wave:

Azi se împlinesc trei luni de când beau numai apă, nici o picatură acidulat. Sunt trei luni în care mănânc numai fructe, verdețuri, fără cartofi prajiți, fără grăsimi, fără pâine, fără carne și făcând sport non-stop. Nu mai pun nimic în gură după ora 18:00...
Schimbările în corpul și creierul meu sunt incredibile. Mă trezesc la 4 A.M., și alerg până la 6 A.M., după aceea ajung acasă fac un duș cu apă rece și toată ziua sunt plin de energie...
Nu știu cine a scris textul, dar îmi place tare mult!

Care or fi schimbările alea din creier și cum și-a dat seama de ele? Am auzit că dietele astea mai drastice i-au facut pe unii să o ia razna.
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos

Has thanked: 13330 times
Been thanked: 18521 times

Mesaj necititde Tabby » Lun Sep 21, 2020 5:09 pm

damblagiu scrie:
Tabby scrie:E cineva la dietă ?!? :wave:

Azi se împlinesc trei luni de când beau numai apă, nici o picatură acidulat. Sunt trei luni în care mănânc numai fructe, verdețuri, fără cartofi prajiți, fără grăsimi, fără pâine, fără carne și făcând sport non-stop. Nu mai pun nimic în gură după ora 18:00...
Schimbările în corpul și creierul meu sunt incredibile. Mă trezesc la 4 A.M., și alerg până la 6 A.M., după aceea ajung acasă fac un duș cu apă rece și toată ziua sunt plin de energie...
Nu știu cine a scris textul, dar îmi place tare mult!

Care or fi schimbările alea din creier și cum și-a dat seama de ele? Am auzit că dietele astea mai drastice i-au facut pe unii să o ia razna.

:lol: nu sunt în măsură să îți dau un răspuns la întrebarea cu schimbările din creier :lolno: , eu am mâncat numai după ora 22-23 :angel: și chestii care clar nu se încadrau in cele enumerate mai sus, ca de exemplu: prăjitură cu fistic și sirop de miere din regiunea Antakya (din păcate nu i-am reținut numele)
Tabby
Super Fan Thassos

Anterior

Înapoi la Gastronomie