SPORT

Dispozitive mobile, bancuri, sport, animale de companie, shopping, etc.

Re: SPORT

Mesaj necititde iuliangrecu » Mie Apr 20, 2016 8:30 pm

demential scrie:Vă uitați la derby în seară asta ? Voi cu cine țineți? :mrgreen:

Greu de zis..
-Esti gay? -Nu. De ce? -Te-am văzut vorbind cu un gay. -Nu sunt nici retardat și totuși vorbesc cu tine
Avatar utilizator
iuliangrecu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 3040
Membru din: Lun Ian 05, 2015 2:52 pm
Has thanked: 15897 times
Been thanked: 11585 times

Re: SPORT

Mesaj necititde pozeDECAT » Dum Mai 08, 2016 11:07 pm

Avem niste fete campioane la handbal. Bravo lor!
http://www.digisport.ro/Sport/HANDBAL/V ... 25+4-1+dld
http://www.pozeDECAT.wordpress.com
Mârlănia salvează România!
Avatar utilizator
pozeDECAT
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 2565
Membru din: Joi Aug 21, 2014 12:11 am
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14145 times
Been thanked: 12781 times

Re: SPORT

Mesaj necititde iuliangrecu » Dum Mai 08, 2016 11:19 pm

pozeDECAT scrie:Avem niste fete campioane la handbal. Bravo lor!
http://www.digisport.ro/Sport/HANDBAL/V ... 25+4-1+dld

Felicitari, bravo lor!
La 9 jumate s-a invrednicit minigrecul sa intram in casa.. mi-am dat seama ca am castigat, dupa cum urlau blocurile
-Esti gay? -Nu. De ce? -Te-am văzut vorbind cu un gay. -Nu sunt nici retardat și totuși vorbesc cu tine
Avatar utilizator
iuliangrecu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 3040
Membru din: Lun Ian 05, 2015 2:52 pm
Has thanked: 15897 times
Been thanked: 11585 times

Re: SPORT

Mesaj necititde HHR » Sâm Iun 11, 2016 6:08 am

Nu ma rezistat pana la capatl, la unu-unu am adormit; dimineata pe la 5:30 (in drum spre birou) am oprit la un Peco sa`mi iau un expresso luuuung; fetele erau in tricouri galbene; am intrebat`o pe freuMoasa de la aparatul de cafea: cat ? Pai , 4 lei. Nu, nu, cat a fo scoru` aseara ? Aaaa, i`am batut cu unu la doi. Cat am vazut io din meci, ca eram cu un ochi in laptop la ceva serial, mi`a placut cum au jucat rom.... ai nostri. Pacat ca niste reguli imbecile statueaza ca fotballul de juaca pe goluri si nu pe: determinare, impresie artistica, tactica sau diagrama david-goliat. Am punctat la tuate capitolele astea, mai putin la golaveraj unde bicromata echipa a cocoselului galic ne`a inchis. La cat am vazut din meci am incercat sa`l cooptez si p`ala micu`, care, de fapt, e ala mare dupa ultimele evenimente. I`am explicat ca fotbalul e un joc de barbati, aspect ce l`a facut atent la cele ce se petreceau pe teren. Au inceput intrebarile: de ce sunt imbracati in doua culori ? Care sunt romanii. Care sunt francejii ? Cine e ala i negru ? Cum cine ? E cel mai important ! Ungurul care ne arbitreaza si speram sa nu fie cu gandul la Trianon ! Cand ne`a dat unspe metri mi`am zis ca fie e corect fie e varza la istorie. Fiind o competitie bipolara (adica cu doua echipe) m`a intrebat care sunt aia rai si care sunt aia buni. Grea intrebare. Pai, aia buni (indiscutabil) sunt francejii iar romanii nu sunt aia rai. Nefiind cu buni si rai i`a scazut interesul, asa ca, am schimbat macazul si i`am zis ca aia rai sunt francejii pentru ca au mai multi negri in echipa (rasism de conjunctura).
Hai Romania !
HHR
Consilier
 
Mesaje: 4695
Membru din: Lun Iun 30, 2014 2:28 pm
Has thanked: 13980 times
Been thanked: 17547 times

Re: SPORT

Mesaj necititde iuliangrecu » Mar Iun 14, 2016 1:51 pm

Oare se risca rakeții, sa mai dea cu pumnul a 2-a oara?

http://www.bbc.com/sport/football/36528403

"Russia will be disqualified from Euro 2016 if there is further crowd trouble at their remaining tournament matches.

Uefa, European football's governing body, has given Russia a suspended disqualification and a 150,000 euro (£119,000) fine for disorder in the game against England in Marseille.

Russia were charged over fan racism and fireworks being set off at the game.

Groups of Russia fans are being deported from France after repeated scenes of violence at Euro 2016.

The suspended disqualification and fine only relate to incidents that happened inside the stadium. The decision is open to appeal.

French police blamed 150 "well-trained" Russian hooligans for clashes before England played Russia on Saturday. Six England fans were jailed on Monday for their roles in the disorder.

Thirty-five people have been injured - most of them England fans and four seriously - while a total of 20 people were arrested after three days of disorder in Marseille.

Football Association chairman Greg Dyke expressed "serious concerns" about security in Lille, where England fans and Russian supporters are set to gather over the next three days.

England fans are likely to travel to Lille before Thursday's match against Wales in the nearby smaller town of Lens, while Russia play Slovakia in the city itself on Wednesday.
"
-Esti gay? -Nu. De ce? -Te-am văzut vorbind cu un gay. -Nu sunt nici retardat și totuși vorbesc cu tine
Avatar utilizator
iuliangrecu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 3040
Membru din: Lun Ian 05, 2015 2:52 pm
Has thanked: 15897 times
Been thanked: 11585 times

Re: SPORT

Mesaj necititde Sindrom » Mar Iun 14, 2016 11:26 pm

Nici nu prea au motiv sa dea a 2a oara. Tinta lor a fost clara. Vedeti spndajele pt brexit inainte si dupa incidente.

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
Sindrom
Fan Thassos
 
Mesaje: 479
Membru din: Sâm Apr 19, 2014 9:24 pm
Has thanked: 166 times
Been thanked: 1347 times

Re: SPORT

Mesaj necititde iuliangrecu » Mie Iun 15, 2016 7:48 am

La cat de retarzi sunt huliganii, sigur vor lovi si a 3-a oara..

http://www.digi24.ro/Stiri/Digi24/Sport ... de+data+ac
-Esti gay? -Nu. De ce? -Te-am văzut vorbind cu un gay. -Nu sunt nici retardat și totuși vorbesc cu tine
Avatar utilizator
iuliangrecu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 3040
Membru din: Lun Ian 05, 2015 2:52 pm
Has thanked: 15897 times
Been thanked: 11585 times

Re: SPORT

Mesaj necititde demential » Joi Iun 16, 2016 1:30 pm

nu stiam daca sa postez aici sau la "Faze de toata jena"...
asa trebuie sa stea echipat un regizor de la Euro2016...
Pentru a putea vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj trebuie să vă autentificaţi.
Avatar utilizator
demential
Admin
 
Mesaje: 9345
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:18 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 22408 times
Been thanked: 19854 times

Re: SPORT

Mesaj necititde HHR » Dum Iun 19, 2016 2:21 pm

Deseara am hotarat sa ma uit, din nou, impreuna cu juniorul mare la meci. Am inteles ca juaca ai nostril cu albanejii. Musai trebuie sa invete ala micu` cum sa se uite la un meci de football, ca din alea cu francejii si elvetienii n`a avut ce invata. Am luat niste beri pentru mine si niste suc pentru el, ambele acidulate. Ne punem fain freumos pe canapia si ne uitam. Cand canta imnul o sa stam in piciuare cu mana la stern. Cand canta imnul albanejilor (daca au asa ceva) o sa huiduim si o sa fluieram. Il invat strigatele regulamentare: goooooollllll ! (cand baga ai nostri, din greseala, un gol); Huuuuooooo, bozgor imputit ! (cand arbitrul nu ne da unshpe metri desi al nostru se zvarcoleste in careul advers in plina criza de epilepsie); Ooooopsaid ! (cand albanejii se apropie periculos de puarta nuastra); Aut de puarta, bai boule ! (cand bozgorul le da albanejilor cornel); fauuult ! (cand vreun albanez dribleaza un roman). Apoi o sa incerc sa`l familiarizez cu intelepciunile cutumiare ale footbalului: ocaziile se razbuna, minge la pomana, arbitru n`are ochelari, desi timpul curge constant poti sa tragi de el, chiar daca pierdem o mardeala regulamentara cu suporterii adversi ne poate linisti frustrarea, niciodata adverasarii nu sunt mai buni ci duar tine arbitru` cu ei … samd. Deci, ce sa le uram al nostril in confruntarea cu alde Marko din Tropolja ? Good Luck !
HHR
Consilier
 
Mesaje: 4695
Membru din: Lun Iun 30, 2014 2:28 pm
Has thanked: 13980 times
Been thanked: 17547 times

Re: SPORT

Mesaj necititde April » Dum Iun 19, 2016 2:32 pm

Boier @Teo cu cine tine oare?
Avatar utilizator
April
Admin
 
Mesaje: 9343
Membru din: Mie Ian 08, 2014 11:42 am
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 31088 times
Been thanked: 28924 times

Re: SPORT

Mesaj necititde HHR » Dum Iun 19, 2016 2:38 pm

Cu aia mai buni ! :mrgreen:
HHR
Consilier
 
Mesaje: 4695
Membru din: Lun Iun 30, 2014 2:28 pm
Has thanked: 13980 times
Been thanked: 17547 times

Re: SPORT

Mesaj necititde pozeDECAT » Dum Iun 19, 2016 10:51 pm

Prietenii se tot intreaba de ce ... asta ar trebui sa fie sloganul publicitar al sponsorului echipei de fotbal a Romaniei (ca tot e copiat: http://images-01.delcampe-static.net/im ... 02.jpg?v=1)
http://www.pozeDECAT.wordpress.com
Mârlănia salvează România!
Avatar utilizator
pozeDECAT
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 2565
Membru din: Joi Aug 21, 2014 12:11 am
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14145 times
Been thanked: 12781 times

Re: SPORT

Mesaj necititde Sindrom » Dum Iun 19, 2016 11:15 pm

@HHR ai uitat semintele :))

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
Sindrom
Fan Thassos
 
Mesaje: 479
Membru din: Sâm Apr 19, 2014 9:24 pm
Has thanked: 166 times
Been thanked: 1347 times

Re: SPORT

Mesaj necititde pozeDECAT » Dum Iun 19, 2016 11:34 pm

:sick: N-am avut rabdare sa ma uit chiar la tot meciul dar cred ca asta ar fi rezumatul:
https://pozedecat.wordpress.com/2016/06/19/generalul/
http://www.pozeDECAT.wordpress.com
Mârlănia salvează România!
Avatar utilizator
pozeDECAT
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 2565
Membru din: Joi Aug 21, 2014 12:11 am
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14145 times
Been thanked: 12781 times

Re: SPORT

Mesaj necititde HHR » Lun Iun 20, 2016 9:10 am

Meciul a fost freumos din pespectiva albaneza; uamenii aia chiar si`au dorit sa castige si au dat tot ce au putut. Domnul Iordanescu a explicat ca am avut momente freumoase in tuate meciurile si ca nu stiu cati dintre jucatori nu au contracte si ca albania nu mai cea fost si ca doreste sa plece in concediu. Imaginea de ansamblu ar fi cam asa: un selectioner cu bagajele facute pentru concediu si o gramada de jucatori ingrijorati de perspective paupere. Totul e bine cand se termina cu bine; domnul Iordanescu nu pierde programarea la bai si baietii au acuma timp sa`si procure oportunitati pentru contracte.
Aloha !
HHR
Consilier
 
Mesaje: 4695
Membru din: Lun Iun 30, 2014 2:28 pm
Has thanked: 13980 times
Been thanked: 17547 times

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Diverse

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 16 vizitatori