Anassa Blue Boutique Hotel - Limenas

Moderator: Publicitate

Anassa Blue Boutique Hotel - Limenas

Mesaj necititde Publicitate » Mie Dec 30, 2020 11:03 am

Anassa Blue Boutique Hotel
1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG

Ați trăit vreodată senzația, când ați ajuns într-un loc, să simțiți că îi apartineți, că sunteți de acolo? S-a întâmplat unor români tineri când au ajuns prima oară în Thassos. Știm că nu e greu să te atragă frumusețea, liniștea și oamenii de pe insulă. Așa că au revenit, ca turiști, an de an. Apoi, și-au transformat destinația preferată în reședință de vară. Și în 2018 au hotarât și au reușit să facă următorul pas: au achiziționat un teren în capitala insulei, Limenas, și au început construcția unui hotel. Îndrumați de un bun prieten grec, cu experiență în turism, au demarat acest proiect de suflet. Anul 2020, cu toate provocările lui, a reprezentat anul în care cei doi români au obținut toate autorizațiile și au început construcția.

Anassa Blue Boutique Hotel, 4 stele, va primi cu bucurie primii turiști începând luna mai 2021. O întreagă echipă de profesioniști greci, români și albanezi au lucrat la construcția si amenajarea celor 30 de camere din cele 2 complexuri.
Fiecare cameră a fost gândită în cele mai mici detalii: de la mobilierul funcțional, realizat special pentru a oferi confort în utilizare unui turist, la salteaua confortabilă, care să vă asigure un somn odihnitor, până la amenajarea băilor și a chicinetelor, optimizate în întregime. Toate finisajele și dotările sunt noi și de calitate.
c1.JPG
c2.JPG
c3.jpg
b1.jpg
b2.jpg
b3.jpg
b4.jpg
b5.jpg
b6.jpg
b7.jpg

O atenție deosebită a fost acordată și exteriorului. Lucrările de construcție s-au desfășurat în jurul măslinilor deja existenți pe teren, cu respect pentru natură și cu dorința de a oferi oaspeților un mediu relaxant, autentic, de vacanță în Grecia.
v1.jpg
v2.JPG
v3.JPG

Cele două piscine, jacuzzi-ul și piscina pentru copii sunt amplasate în curtea interioară a complexului și vor reprezenta o oază de relaxare și distracție.
v4.JPG
v5.JPG
v6.JPG
v7.JPG
v8.JPG
v9.JPG
v10.jpg
v11.JPG
v12.jpg
v13.jpg
v14.jpg
v15.JPG
v16.jpg
v17.jpg

"În hotelul nostru, nu vrem să te simți ca acasă. Vrem să te simți ca într-o vacanță de lux: răsfățat și relaxat."

Localizare: https://www.google.ro/maps/place/40%C2% ... 4d24.70388
Limenas
Website: www.anassablue-thassos.com
Tel.: +30 697 827 4678
E-mail: reservations@anassablue-thassos.com

These users thanked the author Publicitate for the post (total 2):
dementialApril
Publicitate
ForumThassos.RO

Has thanked: 93 times
Been thanked: 2048 times

Re: Anassa Blue Boutique Hotel - Limenas

Mesaj necititde Pasmangiu » Mar Ian 19, 2021 11:58 am

Bună ziua m ar interesa un preț pt perioada 26.07-2 08 pentru 4 sau 5 studio
Pasmangiu

Mesaj necititde Publicitate » Mar Ian 19, 2021 1:42 pm

Pasmangiu scrie:Bună ziua m ar interesa un preț pt perioada 26.07-2 08 pentru 4 sau 5 studio

Buna ziua!
Va rugam sa ne trimiteti prin mesaj privat o adresa de mail/nr de telefon si va contacteaza hotelul.
Multumim.
Publicitate
ForumThassos.RO

Has thanked: 93 times
Been thanked: 2048 times

Mesaj necititde Costin Lungu » Mie Feb 03, 2021 10:55 am

Buna ziua,

Am doar o intrebare valabila, in general, pentru majoritatea spatiilor de cazare din grecia care au site.
De ce nu exista un pret afisat pe site, pe perioade de sezon? Exista doar optiunea de a solicita o cotatie prin email ceea ce mi se pare total pe dos.
Una este sa intri pe site-ul spatiului de cazare dorit, iti faci o simulare, vezi daca te incadrezi in bugetul tau si apoi, daca da, faci rezervarea, daca nu, cauti altceva. Cred ca 3/4 dintre spatiile de cazare vor sa ceri o cotatie prin email ceea ce ma duce cu gandul la altceva.

Va multumesc.
Costin Lungu

Mesaj necititde Anassa Blue » Mar Feb 16, 2021 4:06 am

Costin Lungu scrie:Buna ziua,

Am doar o intrebare valabila, in general, pentru majoritatea spatiilor de cazare din grecia care au site.
De ce nu exista un pret afisat pe site, pe perioade de sezon? Exista doar optiunea de a solicita o cotatie prin email ceea ce mi se pare total pe dos.
Una este sa intri pe site-ul spatiului de cazare dorit, iti faci o simulare, vezi daca te incadrezi in bugetul tau si apoi, daca da, faci rezervarea, daca nu, cauti altceva. Cred ca 3/4 dintre spatiile de cazare vor sa ceri o cotatie prin email ceea ce ma duce cu gandul la altceva.

Va multumesc.

Buna ziua,

Ne cerem scuze pentru acest incovenient.
Fiind un hotel nou care se va deschide in luna mai, am vrut sa fim siguri ca se va termina totul la timp din punct de vedere al functionarii.
Intre timp lucram si la site-ul final care va avea si preturile afisate.

Multumim de intelegere.
Anassa Blue

Mesaj necititde Publicitate » Lun Mar 08, 2021 10:16 am

Anassa Blue Boutique Hotel vă așteaptă!
a.JPG
b.JPG
c.JPG
d.JPG
e.JPG

1.JPG
2.1.JPG