Elisavet Studios - Skala Potamia

Aici gasesti informatii despre cazarea testata de membrii forumului in insula Thassos

Elisavet Studios - Skala Potamia

Mesaj necititde tacl2013 » Sâm Iul 11, 2015 6:34 pm

simona_vlad scrie:... si la 15.30 eram cazati la Studio Elisavet!
...


Ceva detalii despre Studio Elisavet te rugam
tacl2013
Fan Thassos
 
Mesaje: 180
Membru din: Vin Apr 11, 2014 9:03 pm
Has thanked: 606 times
Been thanked: 951 times

Re: Elisavet Studios - Skala Potamia

Mesaj necititde simona_vlad » Sâm Iul 11, 2015 9:34 pm

Studio Elisavet se afla in Skala Potamia, la 3 minute de plaja. Ca si punct de reper se afla in apropiere de Carrefour Express, chiar in spatele cabinetului medical, cladire ce mai gazduieste si un magazin de imbracaminte, un birou de inchiriat masini si o terasa.
In apropiere se mai afla o macelarie, magazine de suveniruri, o mica bisericuta.
Studioul are la etaj 5 camere duble, cu baie, chicineta si balcon iar la parter 3 apartamente cu 2 camere. Noi am fost 2 familii, si am ocupat si studio si apartament dar 5 persoane incap si intr-un singur apartament. Apartamentul are un hol din care intri in baie, in bucatarie si in camere, fiecare camera avand balcon propriu.
In curte se afla 2 gratare, plita electrica, curtea este acoperita cumva sa nu fie soare.
Tot in studio locuiesc si gazdele, Eleni si Alexandros Evangelou, in fiecare zi venind si Dimitris fiul gazdelor care se ocupa de afacere si care locuieste in Limenas.
Curatenie se face zilnic, lenjeria se schimba la doua zile. Pretul pentru perioada 03.07-10.07 a fost de 35 euro pentru studio si 50 euro pentru apartament, daca ne-am fi cazat toti 5 in apartament ar fi fost 60 euro pe noapte.
Atasez si poze cu studioul.
Pentru a putea vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj trebuie să vă autentificaţi.
simona_vlad
 
Mesaje: 4
Membru din: Dum Iun 07, 2015 6:52 pm
Has thanked: 0 time
Been thanked: 16 times


Înapoi la Cazare Thassos

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 35 vizitatori