Putin ajutor pentru prima oara in Grecia/ Thassos.

Aici gasesti informatii despre cazarea testata de membrii forumului in insula Thassos

Re: Putin ajutor pentru prima oara in Grecia/ Thassos.

Mesaj necititde Mihaela » Lun Iul 06, 2015 6:24 pm

Plaja de langa ei e Astpas Beach, numai ca sunt de urcat&coborat niste trepte. Ceva mai departe este si Beba Beach.
La parter este Beach Bar si un minimarket. Taverne nu stiu exact care sunt in zona. Poate gasesti ceva aici viewtopic.php?f=57&t=239 Userul Damblagiu cred ca te-ar putea sfatui cel mai bine pt zona aceasta.
Fan inrait Masha and the Bear
Avatar utilizator
Mihaela
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 989
Membru din: Lun Feb 24, 2014 10:12 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 1396 times
Been thanked: 3048 times

Re: Putin ajutor pentru prima oara in Grecia/ Thassos.

Mesaj necititde DanielS » Mar Iul 07, 2015 10:09 am

Mihaela scrie:Plaja de langa ei e Astpas Beach, numai ca sunt de urcat&coborat niste trepte. Ceva mai departe este si Beba Beach.
La parter este Beach Bar si un minimarket. Taverne nu stiu exact care sunt in zona. Poate gasesti ceva aici viewtopic.php?f=57&t=239 Userul Damblagiu cred ca te-ar putea sfatui cel mai bine pt zona aceasta.


multumesc mult,astept un raspuns de la ei sa vad preturile exact. Daca mai aveti si alte propuneri de cazare si zone puteti sa scrieti aici sa ma interesez in mai multe locuri. Multumesc!
DanielS
 
Mesaje: 12
Membru din: Lun Iul 06, 2015 1:03 am
Has thanked: 0 time
Been thanked: 9 times

Re: Putin ajutor pentru prima oara in Grecia/ Thassos.

Mesaj necititde Mihaela » Mar Iul 07, 2015 10:25 am

Cu placere! Daca ai timp uita-te aici si poate iti place ceva viewforum.php?f=78 Daca esti activ pe forum si strangi 10 mesaje obtii vouchere pt discounturi.
Fan inrait Masha and the Bear
Avatar utilizator
Mihaela
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 989
Membru din: Lun Feb 24, 2014 10:12 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 1396 times
Been thanked: 3048 times

Re: Putin ajutor pentru prima oara in Grecia/ Thassos.

Mesaj necititde DanielS » Vin Iul 10, 2015 1:59 am

Mihaela scrie:Cu placere! Daca ai timp uita-te aici si poate iti place ceva viewforum.php?f=78 Daca esti activ pe forum si strangi 10 mesaje obtii vouchere pt discounturi.


Cei de la http://www.porto-gatos.gr/ nu mi-au raspuns inca la mail. Ce imi recomanzi sa fac Mihaela ?
DanielS
 
Mesaje: 12
Membru din: Lun Iul 06, 2015 1:03 am
Has thanked: 0 time
Been thanked: 9 times

Re: Putin ajutor pentru prima oara in Grecia/ Thassos.

Mesaj necititde Mihaela » Vin Iul 10, 2015 10:22 am

Mai sunt multe alte variante de cazare. Unii greci raspund mai greu. Ai intrat si pe http://www.go-thassos.gr/visiting-thass ... /all/deals sa vezi daca iti place ceva? Cand pleci?
Fan inrait Masha and the Bear
Avatar utilizator
Mihaela
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 989
Membru din: Lun Feb 24, 2014 10:12 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 1396 times
Been thanked: 3048 times

Re: Putin ajutor pentru prima oara in Grecia/ Thassos.

Mesaj necititde Mihaela » Vin Iul 10, 2015 11:23 am

Incearca si aici daca iti place. Vezi ca au pagina de facebook si raspund repede sau cel putin asta au facut anul trecut http://www.go-thassos.gr/visiting-thass ... leni-villa Anul trecut pt 19-21 august era 40 euro pe noapte camera.
Fan inrait Masha and the Bear
Avatar utilizator
Mihaela
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 989
Membru din: Lun Feb 24, 2014 10:12 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 1396 times
Been thanked: 3048 times

Anterior

Înapoi la Cazare Thassos

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 38 vizitatori