Hotel Angelika - Limenas

Aici gasesti informatii despre cazarea testata de membrii forumului in insula Thassos

Hotel Angelika - Limenas

Mesaj necititde kerkyra » Sâm Ian 11, 2014 1:22 pm

Aici am stat la prima vizita in Thassos, in 2010, a fost o oferta prin agentie. Mi-a placut pentru ca am avut o camera foarte mare, cu pat dublu, frigider, sifonier, o masuta cu oglinda, o canapea pe care putea dormi fara probleme inca o persoana si doua balcoane. E drept, camera era pe colt, posibil ca nu toate sa fie asa mari si sigur nu au doua balcoane. Vederea era spre mare si spre aleea catre portul vechi, nu catre strada principala si parcul de distractii unde era galagie si am inteles ca pentru unii a fost deranjant. Pozitia iar a fost un plus, chiar pe malul marii iar din spatele hotelului incepea strada comerciala. Micul dejun era cam acelasi, desi bufet, dar nu a fost o problema pentru noi, nu suntem pretentiosi.
Una peste alta, mi-a placut aici si, desi in camera cam stau strict cat dorm, confortul oferit a fost binevenit.
Si cateva poze.
Pentru a putea vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj trebuie să vă autentificaţi.
Avatar utilizator
kerkyra
Fan Thassos
 
Mesaje: 240
Membru din: Joi Ian 09, 2014 1:12 pm
Localitate: Craiova
Has thanked: 290 times
Been thanked: 1640 times

Înapoi la Cazare Thassos

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 23 vizitatori


cron