Pensiunea Corali, Skala Potamia

Aici gasesti informatii despre cazarea testata de membrii forumului in insula Thassos

Pensiunea Corali, Skala Potamia

Mesaj necititde simona_vlad » Dum Iun 07, 2015 7:03 pm

Buna seara ! Suntem noi pe acest forum si vrem sa mergem pentru prima data in skala Potamia ! Am vazut cateva poze cu pensiunea Corali si am vrea sa stim mai multe amanunte despre ea ! Ne-am dori sa mergem la inceputul lunii iulie. Nu am reusit sa flu (inca) sit-ul pensiunii. Daca ne-ati putea ajuta si in privinta aceasta, pentru a lua legatura direct cu proprietarii, ar fi totul ok. Din cate am citit si pe AFA, am inteles ca proprietaru, Sakis, e un om foarte prietenos si , poate reusim sa "tratam" direct. Asteptam sa aflam cat mai multe noutati ! Pe curand!
simona_vlad
 
Mesaje: 4
Membru din: Dum Iun 07, 2015 6:52 pm
Has thanked: 0 time
Been thanked: 16 times

Re: Pensiunea Corali, Skala Potamia

Mesaj necititde teo » Dum Iun 07, 2015 7:23 pm

simona_vlad scrie:Buna seara ! Suntem noi pe acest forum si vrem sa mergem pentru prima data in skala Potamia ! Am vazut cateva poze cu pensiunea Corali si am vrea sa stim mai multe amanunte despre ea ! Ne-am dori sa mergem la inceputul lunii iulie. Nu am reusit sa flu (inca) sit-ul pensiunii. Daca ne-ati putea ajuta si in privinta aceasta, pentru a lua legatura direct cu proprietarii, ar fi totul ok. Din cate am citit si pe AFA, am inteles ca proprietaru, Sakis, e un om foarte prietenos si , poate reusim sa "tratam" direct. Asteptam sa aflam cat mai multe noutati ! Pe curand!


nu are site. daca gugalesti(korali skala potamia) o sa gasesti mai multe linkuri unde gasesti ceva date de contact(nr. de telefon)
insa....sa ti cont ca spatiul de cazare e deasupra tavernei!
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times


Înapoi la Cazare Thassos

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 26 vizitatori