Ntinas Apartments & Maisonettes, Skala Potamia

Aici gasesti informatii despre cazarea testata de membrii forumului in insula Thassos

Ntinas Apartments & Maisonettes, Skala Potamia

Mesaj necititde alexd » Lun Feb 23, 2015 10:54 am

Apropo de Ntinas, aviz amatorilor : anul acesta se construieste un nou corp de hotel. A fost escavat dealul ce tinea loc de parcare. Este un noroi crunt pe strada hotelului si in jur. Probabil se va mai diminua pana la vara, dar sigur nu complet. Plus haul in care se vor infige fiare pentru turnarea betonului va fi o placere in special pentru cei cu copii. Normal ca nici parcare nu va mai fi, chiar nu stiu unde se vor duce cele 30-40 de masini omniprezente peste vara in fosta parcare.

Daca un moderator considera de interes informatia il rog sa faca un subiect nou la capitolul dedicat spatiilor de cazare.

Aviz si celor ce se vor caza in jur! Zgomotul nu va tine cont de 100-200 metri.

20141127_132018_resized.jpg
Pentru a putea vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj trebuie să vă autentificaţi.
alexd
Fan Thassos
 
Mesaje: 182
Membru din: Mar Iul 29, 2014 7:17 pm
Has thanked: 10 times
Been thanked: 1220 times

Re: Ntinas Apartments & Maisonettes, Skala Potamia

Mesaj necititde al3xa_sv » Vin Oct 02, 2015 8:23 am

Am fost si noi anul acesta,de pe 5 septembrie pana pe 10 la Ntinas Apartments,2 adulti si un copil de 6 ani.Am avut rezervata o camera deluxe,aflata chiar la parter langa piscina,pe care am dat 730 euro(demipensiune-doar cu mic dejun era mai putin cu 50 euro si am zis ca se merita sa avem si cina ). Noua ne-a placut foart mult,camera a fost foarte curata,se facea curatenie in fiecare zi,iar prosoapele si lenjeria ne era schimbata la 2 zile.Apa calda am avut non-stop,de la boiler.Mancarea tip bufet ,foarte buna,chiar am mancat in fiecare zi la restaurantul hotelului.Ne-a incantat maxim ca aveam camera chiar la parter,accesul la spatiul de joaca/piscina/restaurant/plaja facandu-se de pe terasa.Copilul se trezea dimineata si se ducea sa se joace singur la spatiul de joaca (in a treia zi si-a facut si un prieten bulgar).Am vazut ca langa magazin era inceputa inca o constructie,dar in perioada in care am fost noi nu s-a lucrat deloc la acea constructie,deci nu am avut probleme cu zgomotul.Parcare am avut in vale,mai jos de magazin.Singura noastra dezamagire a fost ca insula e plina de romani.Ne asteptam sa fie multi romani,dar nu 90% din oamenii pe care-i intalnim sa fie romani...Ne simteam un pic ca pe litoralul romanesc..
Pentru a putea vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj trebuie să vă autentificaţi.
al3xa_sv
 
Mesaje: 8
Membru din: Joi Iul 09, 2015 9:38 am
Has thanked: 0 time
Been thanked: 28 times

Re: Ntinas Apartments & Maisonettes, Skala Potamia

Mesaj necititde dragos10 » Vin Ian 01, 2016 10:54 pm

Alexa, ai o problema cu romanii ?
dragos10
 
Mesaje: 1
Membru din: Vin Ian 01, 2016 4:57 pm
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time


Înapoi la Cazare Thassos

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 25 vizitatori


cron