Avra Studios - Golden Beach, Thassos

Aici gasesti informatii despre cazarea testata de membrii forumului in insula Thassos

Avra Studios - Golden Beach, Thassos

Mesaj necititde dchircu » Vin Feb 20, 2015 11:45 am

Buna,
Cunoasteti aceasta locatie, a stat cineva acolo? Am gasit review-uri bune pe un site de recenzii romanesc despre acest hotel, as dori mai multe informatii despre aceasta locatie.
Multumesc!
Avatar utilizator
dchircu
 
Mesaje: 5
Membru din: Mar Dec 16, 2014 11:52 am
Localitate: Timisoara
Has thanked: 14 times
Been thanked: 17 times

Re: Avra Studios - Golden Beach, Thassos

Mesaj necititde dchircu » Vin Iul 31, 2015 3:26 pm

Nu de mult timp m-am intors din vacanta unde am petrecut 10 zile foarte frumoase. Am ales aceasta cazare si cred ca am facut cea mai buna alegere!
Situl cazari aici
Cazarea am gasit-o aici . Doamna Eleni a raspuns foarte repede la toate intrebarile pe care le-am avut despre cazare. Rezervarea s-a facut prin plata a 2 nopti de cazare in contul bancar al doamnei Eleni - fara probleme.

Referitor la locatie, Avra Studios, este chiar in spatele Alexandra Golden Boutique Hotel, 5*. Practic treci pe langa Alexandra Golden si ajungi pe plaja. Este o zona foarte linistita desi pe langa vila este o strada principala dar nu foarte aglomerata.

Plaja foarte aprope de Avra, in jur de 60-70 metri, o plaja cu nisip extrem de fin. Sezlongurile si umbrela costa 5 euro, vine un batran dragut si colecteaza banutii.

In zona sunt cateva taverve si magazine, mai exact in fata campingului, la vreo 300 de metri de studio.

Camerele sunt destul de mari si foarte curate, dotate cu tot ce ai nevoie: plita, hota, chiuveta, vesela, tacamuri, frigider destul de mare, plasa de tantari la toate gemurile, jaluzele electrice, balcon mare cu masuta si doua scaune. Baia foarte curata.

Curatenia se face o data la doua zile iar in cele 10 zile cat am stat s-a schimbat lenjeria de 3 ori.

Afara exista un foisor cu gratar dotat cu tot de trebuie (inclusiv manusi si gratar pentru peste), chiuveta, frigider – practic tot ce ai nevoie, nu trebuie sa te cari din camera cu vesela sau altceva pentru ca exista afara.

Proprietarii hotelului sunt foarte zambitori si amabili si iti sar in ajutor pentru orice ai nevoie.
Avatar utilizator
dchircu
 
Mesaje: 5
Membru din: Mar Dec 16, 2014 11:52 am
Localitate: Timisoara
Has thanked: 14 times
Been thanked: 17 times


Înapoi la Cazare Thassos

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 30 vizitatori


cron