Discovery hotel, Limenaria. NICIODATA!

Aici gasesti informatii despre cazarea testata de membrii forumului in insula Thassos

Discovery hotel, Limenaria. NICIODATA!

Mesaj necititde kitty82 » Dum Iun 15, 2014 6:06 pm

Cel mai oribil incident din Grecia!

Dupa o saptamana petrecuta in Skala Potamia, am zis sa mai ramanem 2 zile. Am decis sa stam in Limenaria. Pe booking am rezervat un apartament la 50 de euro, 2 nopti, plata nerambursabila, fiind 2 cupluri. Detaliile de pe site si pozele ne-au convins ca e super afacere.

"Acest apartament are 2 dormitoare, o bucătărie spaţioasă şi o baie, precum şi o grădină privată cu grătar şi o parcare privată.Vă rugăm să reţineţi că acest apartament se află la 100 de metri de clădirea principală.Facilităţile apartamentului: patio, vedere la grădină, terasă, TV, radio, canale prin satelit, aer condiţionat, fier de călcat, zonă de relaxare, încălzire, intrare privată, garderobă/dulap, uscător de păr, toaletă, baie, cadă sau duş, frigider, bucătărie, fierbător electric, ustensile de bucătărie, cuptor, plite de gătit, grătar, mașină de cafea, mobilier de grădină, zonă pentru luat masa în aer liber, prosoape. Suprafaţa apartamentului: 65 m². Dormitor 1: 1 pat dublu extra-large. Dormitor 2: 1 pat dublu extra-large. Living: 2 canapele extensibile".

Cand am ajuns acolo, ne-au dat un apartament, daca pot sa ii zic asa, in hotel, prietenii mei trebuind sa treaca prin camera mea sa ajunga la baie. Bucataria fiind tot la mine in camera. Mobila veche, usa de la sifonier era sa pice pe mine cand am dat s-o deschid si mirosea peste tot a mucegai. Uscator de par, fier de calcat si altele lipseau cu desavarsire. Wi-fi gratuit si in tot hotelul era inexistent in tot hotelul. Am sunat la booking si cei de acolo mi-au zis ca nu pot primi apartamentul vazut in poze, ceea ce platisem noi, deoarece au sunat la hotel si era ocupat dar puteam primi banii inapoi. Cand am cerut banii, surpriza! Din 50 de euro vroia sa ne dea doar 30. 10 ii oprea pentru booking si 10 pentru curatenie ca noi am intrat in camera. Ne-am certat cu patroana cred ca aproape 2 ore si intr-un final amenintata cu politia a catadicsit sa ne dea banii. :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
Avatar utilizator
kitty82
Fan Thassos
 
Mesaje: 343
Membru din: Mar Ian 21, 2014 7:15 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 579 times
Been thanked: 2146 times

Înapoi la Cazare Thassos

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 37 vizitatori