Villa Mary 1 - Skála Sotíros

Aici gasesti informatii despre cazarea testata de membrii forumului in insula Thassos

Villa Mary 1 - Skála Sotíros

Mesaj necititde katony » Mar Iun 10, 2014 1:49 pm

In afara parerilor exprimate pe booking, ma poate ajuta cineva care a fost aici cu ceva impresii?

Pe booking.com nu am mai gasim camere, insa am sunat la ei si au gasit 2 camere in perioada care ne interesa. Pentru rezervare ne-au cerut sa transferam intr-un cont 100 euro, avans. Este safe o rezervare de genul asta doar prin mail-uri ? A mai rezervat cineva asa?

Multumesc.
katony
 
Mesaje: 2
Membru din: Sâm Mai 24, 2014 5:36 am
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time

Re: Villa Mary 1 - Skála Sotíros

Mesaj necititde demential » Mar Iun 10, 2014 2:08 pm

Eu nu stiu nimic despre aceasta vila, dar iti pot spune ca este intr-o zona foarte linistita a insulei.
Eu am rezervat de 2 ori prin mail / transfer in cont bancar si nu am avut probleme. In principiu nu ar trebui sa ai nici tu probleme.
Avatar utilizator
demential
Admin
 
Mesaje: 9329
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:18 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 22407 times
Been thanked: 19845 times

Re: Villa Mary 1 - Skála Sotíros

Mesaj necititde Alinuta » Mar Iun 10, 2014 2:12 pm

De cand tot scriu eu despre Thassos, nu imi amintesc sa fi povestit cineva ca a fost in Sk. Sotiras!!!

Avand in vedere ca vei fi primul(a), noi te vom astepta cu fff interes la intoarcere, sa ne povestesti cum sunt plaja, localitatea si cazarile din zona!

Sa nu va fie frica sa trimiteti un avans: inca nu am auzit sa se fi intamplat vreodata ceva rau in sensul asta.
In general acesta tb sa reprezinte echivalentul a 3 nopti de cazare sau a 25-30% din suma totala.
Avatar utilizator
Alinuta
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 1216
Membru din: Mar Ian 07, 2014 10:03 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 5456 times
Been thanked: 3982 times

Re: Villa Mary 1 - Skála Sotíros

Mesaj necititde katony » Mie Iun 11, 2014 9:16 am

Ok. Va multumesc pentru raspunsuri.
Voi trimite avans si voi cere o confirmare via mail a rezervarii.
katony
 
Mesaje: 2
Membru din: Sâm Mai 24, 2014 5:36 am
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time

Re: Villa Mary 1 - Skála Sotíros

Mesaj necititde pozeDECAT » Sâm Feb 21, 2015 9:03 pm

Am fost eu, dar la Vila Mary 2. Aceeasi proprietareasa. Mary 1 are bar si piscina in curte si e conceputa ca un mic hotel de familie, cu o mica receptie in parter/hol comun. Lumea pare ca se bucura de piscina, intre orele reglementate pentru folosire. Mary 2 insa are o curte mult mai mare ( e la vreo suta de metri distanta pe aceeasi straduta) cu maslini, apartamente separat care va sa zica. Bine, foarte multumiti. Nu stiu de ce insa pe 20015 n-am mai gasit disponibila optiunea Mary 2 pe booking. La Mary 1 cica ai net, ceea ce la Mary 2 promitea ca va fi incepand cu anul asta. in realitate netul e mai rau decat la noi pe un stick ...
http://www.pozeDECAT.wordpress.com
Mârlănia salvează România!
Avatar utilizator
pozeDECAT
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 2558
Membru din: Joi Aug 21, 2014 12:11 am
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14133 times
Been thanked: 12769 times

Re: Villa Mary 1 - Skála Sotíros

Mesaj necititde eugenia888 » Mie Aug 05, 2015 9:30 am

Buna ziua
Plate. cineva sa posteze datele de contact ptr aceasta locatie ???
Nr.telefon sau adresa e-mail ???
Multumesc
eugenia888
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Aug 05, 2015 9:25 am
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time


Înapoi la Cazare Thassos

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Google [Bot] şi 31 vizitatori