Vila Lina (Aroma Villa) - Limenas

Aici gasesti informatii despre cazarea testata de membrii forumului in insula Thassos

Vila Lina (Aroma Villa) - Limenas

Mesaj necititde demential » Mie Mai 28, 2014 1:16 pm

In 2010 am stat la Vila Lina din Limenas.
Conditii decent/satisfacatoare, nu era termopan, dar foarte curat. Mobila nu foarte noua, dar oricum acceptabil. Din pacate la camera 18 unde am stat eu era o problema cu canalizarea si exista din cand in cand un miros specific, dar se aerisea repede. Camera maricica, feon, apa calda 85% din cazurile cand am avut nevoie de ea. Chicineta dotata cu tacamuri si vesela pentru 3 persoane. Noi am avut pat matrimonial, prietenii din camera alaturata au avut 2 paturi.
Ne-am mirat ca o data la 2 zile se schimbau asternuturile, aveam prosoape, hartie igienica, se lua gunoiul, se spala pe jos... spre deosebire de acum 2 ani in Paralia unde mobila arata mult mai bine dar nu s-a umblat deloc in camera.
Cu patroana (Lina) nu am avut absolut nici o problema in cursul sejurului.
Piscina arata foarte bine, mare si curata. Am folosit-o doar o zi.

Pozele de mai jos sunt din 2010 !

In 2014 am descoperit cu stupoare ca "Vila Lina" a devenit "Aroma Villa", mult imbunatatita dar probabil si pretul este mult "imbunatatit" :D http://www.aroma-villa.gr/en/aroma-villa-thassos
Pentru a putea vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj trebuie să vă autentificaţi.
Avatar utilizator
demential
Admin
 
Mesaje: 9329
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:18 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 22407 times
Been thanked: 19845 times

Înapoi la Cazare Thassos

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 32 vizitatori