Emotions Apartments - Skala Potamia

Aici gasesti informatii despre cazarea testata de membrii forumului in insula Thassos

Emotions Apartments - Skala Potamia

Mesaj necititde April » Lun Ian 27, 2014 9:47 pm

Vila Emotions, Skala Potamia are 4 appts, un studio si un grătar in curte, mare amenajare: masa, scaune, chiuveta, dulap cu vesela si tacâmuri, tot dichisul. Plus balansoar si spațiu verde - loc de joaca.

Am stat in studio, 2 adulti, 23 aug. - 4 sept. 2010, 40 euro/noapte.

De ajuns e simplu, este in Skala Potamia, pe a doua strada paralela cu țărmul, in zona cu foișorul de pompieri, spre Skala Panaghia. Pe site este o harta si e bine marcat locul.

http://www.apartments-emotions.gr/

Este self-catering. Am mâncat dimineața in camera, la praz sau seara la taverne.
Cred ca puteți coresponda cu proprietarii si va înțelegeți la preț.

Daca am mai merge in Thassos, sigur am sta la Emotions, dar am lua un apartament, la etaj, pe cel cu doua balcoane.
A fost o"lupta" vara următoare sa mergem in Lefkada - unde a fost minunat- soțul meu făcea ce făcea si tot la Afrodite si Socrates - proprietarii tineri ai vilei, ar fi vrut sa ajungem.
Pentru a putea vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj trebuie să vă autentificaţi.
Avatar utilizator
April
Admin
 
Mesaje: 9335
Membru din: Mie Ian 08, 2014 11:42 am
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 31062 times
Been thanked: 28913 times

Înapoi la Cazare Thassos

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 21 vizitatori


cron