Tripity Bungalows

Aici gasesti informatii despre cazarea testata de membrii forumului in insula Thassos

Tripity Bungalows

Mesaj necititde Smiley » Mar Iun 06, 2017 4:53 pm

Buna ziua, cunoasteti resortul Tripity bungalows? Am achizitionat un pachet pentru luna iulie, doar la recomandarea agentiei. Ulterior am gasit impresii ori foarte bune ori foarte rele. Am asa emotii!
Smiley
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Iun 06, 2017 4:46 pm
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time

Re: Tripity Bungalows

Mesaj necititde clauradu » Joi Iun 08, 2017 6:01 pm

Pai daca cineva a avut impresii foarte bune inseamna ca nu le-a avut degeaba, ci a avut motive. Cine a dat verdicte foarte proaste poate a avut mofturi si a cautat altceva in Thassos si nu ar fi fost multumit nici de Miami

Trimis de pe al meu LG-H815 folosind Tapatalk
clauradu
 
Mesaje: 11
Membru din: Sâm Noi 19, 2016 1:47 am
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times

Re: Tripity Bungalows

Mesaj necititde BiVAT » Vin Iun 09, 2017 10:04 am

Eu tratez cu multa atentie review-urile cu "foarte".
Daca sunt f bune e ciudat pt ca un hotelier iti va da servicii pentru care platesti deci cam stii la ce sa te astepti. Deci probabilitatea ca persoana care a scris sa fie influentata de alti factori decat de hotel propriu-zis este mare.
Cele f proaste trebuie sa fie de tip: "Uite dom'ne, am platit pentru asta si am primit asta!" Si cu poze, filme sau alte materiale. Altfel, nu dau 2 bani pe ele daca nu sunt argumentate.
BiVAT
 
Mesaje: 36
Membru din: Mie Apr 09, 2014 12:21 pm
Has thanked: 49 times
Been thanked: 84 times


Înapoi la Cazare Thassos

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 28 vizitatori