Seară grecească

Unde se mananca bine / unde NU se mananca bine in Thassos ?

Re: Seară grecească

Mesaj necititde Reb3lle31 » Sâm Iun 30, 2018 3:53 am

Pe forum aici, asa este moda? Cu "ințepături", luat peste picior, aere de superioritare, facut mișto, etc?

Caci nu exista întrebări la care sa nu existe doi trei care sa se dea smecheri...
Ar trebui ajutati politicos, cei mai noi pe aici nu scuturati de urechi incontinuu :)
I love in horror movies how the person yells out "hello?!" as if the killer is gonna say "yeah I´m in the kitchen, want a sandwich?"
Reb3lle31
 
Mesaje: 41
Membru din: Vin Aug 25, 2017 7:52 am
Has thanked: 0 time
Been thanked: 42 times

Re: Seară grecească

Mesaj necititde Reb3lle31 » Sâm Iun 30, 2018 3:55 am

demential scrie:Iese o seara greceasca frumoasa si la Iatrou


Supeer!
I love in horror movies how the person yells out "hello?!" as if the killer is gonna say "yeah I´m in the kitchen, want a sandwich?"
Reb3lle31
 
Mesaje: 41
Membru din: Vin Aug 25, 2017 7:52 am
Has thanked: 0 time
Been thanked: 42 times

Re: Seară grecească

Mesaj necititde claz » Sâm Iun 30, 2018 10:10 am

Reb3lle31 scrie:
demential scrie:Iese o seara greceasca frumoasa si la Iatrou

Supeer!

Da, acolo e cea mai greceasca seara!
Neaparat sa comanzi supa de pui, e un vis!
Schimb caiet studentesc A4 cu Audi similar.
claz
Consilier
 
Mesaje: 319
Membru din: Lun Aug 14, 2017 7:08 pm
Localitate: Brasov
Has thanked: 989 times
Been thanked: 1329 times

Re: Seară grecească

Mesaj necititde Malex » Sâm Iun 30, 2018 2:51 pm

Reb3lle31 scrie:Pe forum aici, asa este moda? Cu "ințepături", luat peste picior, aere de superioritare, facut mișto, etc?

Caci nu exista întrebări la care sa nu existe doi trei care sa se dea smecheri...
Ar trebui ajutati politicos, cei mai noi pe aici nu scuturati de urechi incontinuu :)


Să ne iertați, Măria voastră, pe noi ăștia șmecheri, am îmbătrânit și nu mai avem atâta răbdare, răspundem și noi cum putem, facem trimitere la informațiile de pe forum la care am contribuit de-a lungul timpului....cu poze, informații, detalii etc..., dar na, generația mai tânără vrea totul pe repede înainte, n-are timp de citit, vrea mură-n gură, aici și acum... :!:
”Realitatea este o halucinație provocată de lipsa de alcool”
Avatar utilizator
Malex
Consilier
 
Mesaje: 332
Membru din: Joi Mai 15, 2014 9:02 am
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 6256 times
Been thanked: 2018 times

Re: Seară grecească

Mesaj necititde claz » Sâm Iun 30, 2018 7:23 pm

OK, am inteles, sunteti mai in etate. Dar asta nu va da dreptul sa luati peste tibie membrii mai noi si nestiutori. Va rog foarte mult ca, daca nu aveti informatie utila, sa nu mai postati!
Imi cer scuze pentru felul cum ti-au raspuns, si, ca sa vezi ca nu suntem asa de rai, iti ofer o informatie pe care nu o stiu decat foarte putini. Cand te asezi la masa la Yatrou, ca semn de apreciere, trebuie sa spargi farfuria din dreptul locului tau. Dar atentie! Numai in serile grecesti! Cine face asta, primeste gratis toata bautura. Si supa de pui.
Schimb caiet studentesc A4 cu Audi similar.
claz
Consilier
 
Mesaje: 319
Membru din: Lun Aug 14, 2017 7:08 pm
Localitate: Brasov
Has thanked: 989 times
Been thanked: 1329 times

Re: Seară grecească

Mesaj necititde nicusan » Dum Iul 01, 2018 6:46 am

claz scrie:OK, am inteles, sunteti mai in etate. Dar asta nu va da dreptul sa luati peste tibie membrii mai noi si nestiutori. Va rog foarte mult ca, daca nu aveti informatie utila, sa nu mai postati!
Imi cer scuze pentru felul cum ti-au raspuns, si, ca sa vezi ca nu suntem asa de rai, iti ofer o informatie pe care nu o stiu decat foarte putini. Cand te asezi la masa la Yatrou, ca semn de apreciere, trebuie sa spargi farfuria din dreptul locului tau. Dar atentie! Numai in serile grecesti! Cine face asta, primeste gratis toata bautura. Si supa de pui.

Nu știu dacă să cred ori nu ce ai scris. În august merg 10 zile în Aliky. Mă gândesc să îi urmăresc cum procedează apoi îmi aduc familia.

Trimis de pe al meu HUAWEI CAN-L11 folosind Tapatalk
nicusan
 
Mesaje: 28
Membru din: Mar Ian 09, 2018 9:19 pm
Has thanked: 35 times
Been thanked: 60 times

Re: Seară grecească

Mesaj necititde April » Vin Iul 05, 2019 8:41 am

2019: in fiecare sambata, la Restaurantul Molos, de la ora 20, LIVE GREEK BOUZOUKI cu Gavrillos!
viewtopic.php?f=77&t=943
Pentru a putea vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj trebuie să vă autentificaţi.
Avatar utilizator
April
Admin
 
Mesaje: 9335
Membru din: Mie Ian 08, 2014 11:42 am
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 31062 times
Been thanked: 28914 times

Anterior

Înapoi la Taverne in Thassos

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 14 vizitatori