Votăm? cu cine? e bine sa nu votăm?

Politica, evenimente etc.

Re: Votăm? cu cine? e bine sa nu votăm?

Mesaj necititde damblagiu » Mie Dec 09, 2020 5:04 pm

dowdow scrie:Stai să vadă ( soţia ta) cum e cu robotul care-i face curat în timp ce ea vizionează un serial...că nu mai scapi până nu-i iei


Nu pot bre că am preșuri multe și se blochează în ele. Am împrumutat unul de la un vecin să fac o probă. Era să mă împiedic de el să cad să-mi sparg capul. Cât despre soție, ea stă liniștită și acum. Nu auzi că eu dau cu aspiratorul în casă!?


Ia uite băi, mă ți de vorbă de să-mi dea si coffe-makerul în foc!
Ultima oară modificat de damblagiu pe Mie Dec 09, 2020 5:12 pm, modificat de 2 ori în total.
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: Votăm? cu cine? e bine sa nu votăm?

Mesaj necititde dowdow » Mie Dec 09, 2020 5:10 pm

damblagiu scrie:
dowdow scrie:Stai să vadă ( soţia ta) cum e cu robotul care-i face curat în timp ce ea vizionează un serial...că nu mai scapi până nu-i iei


Nu pot bre că am preșuri multe și se blochează în ele. Am împrumutat unul de la un vecin să fac o probă. Era să mă împiedic de el să cad să-mi sparg capul. Cât despre soție, ea stă liniștită și acum. Nu auzi că eu dau cu aspiratorul în casă!?

Eu vorbesc de-ăla de trece peste covoare / praguri ...ok, atunci te uiţi tu la meci în timp ce robotul curăţă prin casă !
La "globalizare", m-am referit dpdv economic: https://ro.wikipedia.org/wiki/Globalizare
Şi un sequoia la un moment dat a fost sămânţă !
Avatar utilizator
dowdow
 
Mesaje: 118
Membru din: Mar Aug 29, 2017 7:08 pm
Has thanked: 379 times
Been thanked: 904 times

Anterior

Înapoi la Social

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 22 vizitatori