Eleani Hotel - Skala Prinos

Moderator: Publicitate

Eleani Hotel - Skala Prinos

Mesaj necititde Publicitate » Dum Ian 27, 2019 11:19 am

Hotelul ELEANI se află la 12 km de Limenas - Thassos Town, la 18 km de Limenaria, in localitatea Skala Prinos, la 200 de metri distanță de portul Skala Prinos, într-o zonă de pădure cu pini, chiar lângă plajă.
o1.jpg
o2.jpg
o3.jpg

Se compune din 10 camere duble, cu baie proprie, dotate cu frigider, televizor și aer condiționat. Este disponibilă o cameră cu 3 paturi.
Pentru copiii de până la 2,5 ani va oferim pătuț, pentru siguranța lor.
c1.jpg
c2.jpg
c3.jpg
c4.jpg
c5.jpg
c6.jpg

Camerele au vedere spre mare și spre curte, ceea ce este ideal pentru a vă bucura de momente de relaxare.
b1.jpg
b2.jpg
b3.jpg
b4.jpg
Z1.jpg

Servicii adiționale:
GRATUIT WI-FI și spațiu pentru PARCARE.
Recepție de la 08:30 până la 16:30
Loc de depozitare al bagajelor.
Acces la internet în camere și în zonele publice.
Pătuț de copil – la cerere.
Mic dejun

Localizare: https://www.google.ro/maps/place/40%C2% ... 4d24.56946
Skala Prinos
Website: https://www.facebook.com/Eleani-Hotel-148048652376119/
Tel.: 00306977840676; 00302593071186
E-mail: papaelena76@yahoo.com

These users thanked the author Publicitate for the post (total 2):
dementialApril
Publicitate
ForumThassos.RO

Has thanked: 92 times
Been thanked: 1692 times

Re: Eleani Hotel - Skala Prinos

Mesaj necititde yo6po » Dum Feb 03, 2019 10:27 pm

Am fost acolo anul trecut in septembrie. Intr-adevar este un loc de cazare foarte curat , gazda este foarte amabila si prietenoasa .Masina se parcheaza peste drum la umbra pinilor, la liber.gazda tine masina tot acolo.Elena vorbeste engleza bine si este de gasit mai tot timpul pe chat pe facebook.Deci se pot pune intrebari direct. Este o afacere de familie, hotelul este deservit in intregime de membrii familiei.Nu am vazut personal angajat.Este situat la vreo 500 metri de port , in locul unde incepe padurea de pin.Toate camerele au vedere spre strada.Singurul lucru care este neplacut este strada care este destul de circulata.Trece cate unul cu atv-ul sau motocicleta enduro cu acceleratia la maxim . Te trezesti garantat instant :crazy: . Grecii circula incet cu masina si nu deranjeaza.In schimb ceilalti... nu prea tin seama de nimic.Chiar daca trece odata la 30 de minute este suficient.Masina de salubritate vine la 5-6 dimineata si incarca containerele care sunt la 20-30 metri de hotel. Si acestia fac ceva zgomot cu noaptea in cap. Deci luati in calcul acest aspect. Daca fac abstractie de zgomot sunt foarte multumit.Pretul este decent.
Sa aveti un sejur placut
yo6po

Has thanked: 0 time
Been thanked: 5 times

Înapoi la Hoteluri