Hotel Apartament Vranas - Skala Sotiros

Aici gasesti informatii despre cazarea testata de membrii forumului in insula Thassos

Hotel Apartament Vranas - Skala Sotiros

Mesaj necititde Monica » Vin Feb 06, 2015 9:40 pm

informatii despre cazare
Monica
 
Mesaje: 23
Membru din: Mie Feb 04, 2015 9:12 pm
Has thanked: 0 time
Been thanked: 9 times

Re: Hotel Apartament Vranas Skala Sotiros

Mesaj necititde demential » Vin Feb 06, 2015 9:50 pm

m-am interesat si cica Vranas e foarte aproape de o plaja mica, nu are magazine/taverne pe aproape. piscina e un pic neingrijita. zona e frumoasa si linistita.
POATE facem rost si de niste poze, dar nu promit :)
Avatar utilizator
demential
Admin
 
Mesaje: 9329
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:18 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 22407 times
Been thanked: 19845 times

Re: Hotel Apartament Vranas Skala Sotiros

Mesaj necititde April » Vin Feb 06, 2015 9:54 pm

Zi-ne tu, ce ai rezervat, la ce pret, in ce perioada?
Unde ai mai stat in Thassos?
Avatar utilizator
April
Admin
 
Mesaje: 9335
Membru din: Mie Ian 08, 2014 11:42 am
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 31062 times
Been thanked: 28914 times

Re: Hotel Apartament Vranas Skala Sotiros

Mesaj necititde Monica » Vin Feb 06, 2015 10:08 pm

Multumesc... astept si poze daca se poate :). Pai nu am rezervat nimic inca, dar ma interesez de unele locuri care sunt in "lista" de locatii
Monica
 
Mesaje: 23
Membru din: Mie Feb 04, 2015 9:12 pm
Has thanked: 0 time
Been thanked: 9 times

Re: Hotel Apartament Vranas Skala Sotiros

Mesaj necititde demential » Vin Feb 06, 2015 10:23 pm

pai oricat ne-am stresa, noi nu avem informatii despre acest Vranas.
DAR, la o scurta cautare, am gasit asa :
site-ul "oficial" : http://www.vranas.snn.gr/index.html
poze aici http://www.letsbookhotel.com/en/greece/ ... villa.aspx si aici https://nikana.gr/en/accommodation/view ... sotiros/28 .
si o parere deloc buna de la un turist aici : http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review ... lands.html in engleza,
iar polonezul de jos spune :
"Vranas petrecut la hotel de două săptămâni și cazarea noastră a fost foarte de succes, pentru că insula este minunat, dar camera se bucura mananca cât mai puțin timp posibil.
Studio 3 pat a fost destul de mare, a constat din două dormitoare pomieszczeń- și o a doua living cu bucătărie și pat de-al doilea, la cerere. Din păcate, dezavantaj foarte mare a fost mirosul din cameră, care a venit de la bucătărie, baie și dulapuri. Anexa a fost caked grăsime vechi, cel mai probabil de la noutatea a fost niciodată curățate, mucegai baie și mucegai. Prima zi am avut de a investi în agenți de curate și de aromatizare (acest tratament ajuta la controlul miros). Investiția noastră a fost un alt raid !!!!!!!! gândac de bucătărie După câteva zile de la aplicare, gândaci dispărut.
Prosoapele au fost schimbate la fiecare trei zile, Curățenia făcut loc doar teoretic în fiecare zi. Femeie de serviciu Limited pentru golirea coșul de gunoi și stivuire de foi de arc.
Serviciul nu știe limbi străine, dar poate comunica cu ei. Baaaaaaaaaaardzo repriză monoton: pâine feliată gros, unt topit, carne prânz și brânză și sa terminat. În serviciul seri foarte tare tip de masă muzică grekodisco, care era destul de oneroasă, în cazul în care în luna august o cameră cu vedere la basem.Klimayzacja în sala de plătit aproximativ 70 de euro timp de 2 săptămâni, internetul a lucrat foarte slab sau deloc. Televizorul doar 3 programe de greci.
Grădina din fața hotelului foarte prea mare și măslini neglijate. Pool foarte murdar și nu este potrivit pentru copii mici. Șezlonguri deteriorate și mereu în dezordine, opinia lor nu este încurajată să se relaxeze. Director informatii Umiscił Organizator, plaja este de aproximativ 50m - rahat. Plaja este la 500 de metri și nu este destul - e plaja cu pietre în port cu nawiezionym pietriș murdar. Când holetu sunt intrarea stâncos în apă, în cazul în care acesta este dominat de arici de mare.
Orașul și foarte liniștită, cu două tawrnami, 3 snackbarami și 2 magazine. Vest a insulei nu mai face parte din încurajează mea, dacă cineva intenționează să aleagă August în Thassos, am recomanda cu siguranta partea de est a mea Skala Potamias (plaje przepiekne, apă azur). Merită să subliniem faptul că în Thassos puteti inchiria o masina mai ieftin decât pe alte insule (aproximativ 150 EUR / 7 zile), dar nu se poate fără permise speciale și taxă să părăsească insula.
"
Avatar utilizator
demential
Admin
 
Mesaje: 9329
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:18 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 22407 times
Been thanked: 19845 times

Re: Hotel Apartament Vranas Skala Sotiros

Mesaj necititde Monica » Vin Feb 06, 2015 10:29 pm

asta am gasit si eu :))). Acum cu ce a spus acel om... ce sa zic, poate fi si la misto, acum nah. :oops: :D :mrgreen:
Monica
 
Mesaje: 23
Membru din: Mie Feb 04, 2015 9:12 pm
Has thanked: 0 time
Been thanked: 9 times

Re: Hotel Apartament Vranas Skala Sotiros

Mesaj necititde damblagiu » Vin Feb 06, 2015 11:04 pm

Monica scrie:asta am gasit si eu :))). Acum cu ce a spus acel om... ce sa zic, poate fi si la misto, acum nah. :oops: :D :mrgreen:


Sfat. daca nu ai un pret daramator de mic la cazare cauta alta localitate
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: Hotel Apartament Vranas Skala Sotiros

Mesaj necititde Monica » Mar Feb 10, 2015 6:45 pm

Faina tranducere in orice caz :)))))) sau ceea ce a spus respectivul da de gandit daca e normal :)))) :lol: :lol: :lol: :shock:
Monica
 
Mesaje: 23
Membru din: Mie Feb 04, 2015 9:12 pm
Has thanked: 0 time
Been thanked: 9 times


Înapoi la Cazare Thassos

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 31 vizitatori


cron