Heaven Studio - Skala Potamia

Aici gasesti informatii despre cazarea testata de membrii forumului in insula Thassos

Heaven Studio - Skala Potamia

Mesaj necititde camelot » Dum Noi 23, 2014 10:22 am

buna,
cunoasteti aceasta locatie, a stat cineva acolo? Am primit o oferta pt 2015 (inceput de iulie) de 45 eur/studio/noapte.
Pe tripadvisor gasesc numai review-uri bune despre ei insa as vrea si o parere de la voi.
multumesc
camelot
 
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Feb 15, 2014 5:12 pm
Has thanked: 3 times
Been thanked: 8 times

Re: Heaven Studio - Skala Potamia

Mesaj necititde sorindrag » Dum Noi 23, 2014 9:08 pm

buna camelot,
îmi pare rău dar cu prea multe informații despre Heaven Studio nu prea te pot ajuta, însa din cate știu este foarte aproape de plaja
Prețul de 45 eur/studio/noapte la început de iulie mie unul mi se pare mare destul de mare
Sfatul meu este sa alegi dintre 3-4 oferte și dacă nu sunteți din cei care va legați de o singura plaja tot sejurul, atunci luați cazare undeva mai departe de plaja unde preturile sunt mai mici și de multe ori confortul este net superior. Skala Potamia din punctul asta de vedere oferă foarte multe locații amenajate cu bun gust și la preturi mai mici de 45euro, dar puțin mai departe de plaja. Thassos este o insula generoasa în plaje și nu mai puțin de 70 sunt accesibile oricărui turist
Un popor care voteaza corupti, impostori, hoti si tradatori, nu este victima! Este complice!
George Orwell
Avatar utilizator
sorindrag
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 761
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:44 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 1208 times
Been thanked: 1460 times

Re: Heaven Studio - Skala Potamia

Mesaj necititde April » Lun Noi 24, 2014 10:52 am

N-am stat acolo.
Vad ca are taverna la parter, asa ca ia in considere si zgomotul aferent, mirosurile si agitatia.
Iar terasa/ balconul este comun pentru cele trei studiouri, daca nu mergeti trei familii, va puteti trezi cu cine stie ce tovarasi de balcon, cu fugareala, cu stat la taclale pana noaptea tarziu sau din contra cu restrictii.
Avatar utilizator
April
Admin
 
Mesaje: 9335
Membru din: Mie Ian 08, 2014 11:42 am
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 31062 times
Been thanked: 28913 times

Re: Heaven Studio - Skala Potamia

Mesaj necititde lupugrgt » Sâm Ian 06, 2018 1:29 pm

Buna.Am cautat in tot forumul si nu gasesc nimic despre Heaven studios. Am ofertade la ei cu 55E/ noapte.o fi ok? sa platesc avans? ce ma sfatuiti?(2 adulti si un copil de 14 ani-7 nopti).Am nevoie de ajutor
lupugrgt
 
Mesaje: 3
Membru din: Vin Ian 05, 2018 3:18 pm
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time


Înapoi la Cazare Thassos

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 27 vizitatori