Studios Herih - Golden Beach

Aici gasesti informatii despre cazarea testata de membrii forumului in insula Thassos

Studios Herih - Golden Beach

Mesaj necititde AlinE » Lun Ian 20, 2014 2:30 pm

Am stat la Studios Herih in anul 2009, cazare la fata locului, prima si singura data cand am ales sa nu-mi fac rezervare, venind din alta zona a Greciei.
http://www.thassos-potamia.gr/index.php ... dios-Herih
Studios Herih.JPG
Am alergat ceva pe insula pana am ajuns la Studios Herih. Am decis sa ne cazam aici, deoarece este foarte aproape de plaja (20-30m) cam in dreptul postului de pompieri din Golden Beach si cu toate ca are chicineta in camera nu se simtea nici un miros de mancare, hotelul in sine curatel si frumos amenajat la intrare. Curtea este ceva de genul 2 mp pietruita si cu 2-3 copaci care iti mascheaza privelistea spre mare. Cu toate ca prin dreptul hotelului trece drumul care merge pana in Skala Potamia, seara era liniste, nu era foarte circulat.

Proprietara foarte okay (ne-a luat banii la plecare, probabil s-o fi gandit ca vom ceda nervos datorita vremii capricioase si ca vom pleca mai repede decat vroiam sa stam), o gaseam zilnic la mini-market-ul hotelului. Preturile de la minimarket au fost okay la bere, sucuri, apa, diverse crantanele (alune, fistic, bomboane), etc.
Curtea Studios Herih.JPG
Studioul pentru 3 persoane vedere spre mare a costat 35 Euro/noapte, camera spatioasa, aerisita, mobilierul nou (pe vremea aia), cu AC (nu a fost cazul) si TV , plita electrica nu am folosit-o, balconul mare. Curatenie in camera de 2 ori in 7 zile (cu schimare de cearceafuri si prosoape). Personalul care se ocupa de curatenie okay.

Parcarea este in fata hotelului, neamenajata pe pamant, locuri suficiente si la discretie :).
Internetul free, nu stiu daca era al hotelului sau se prindea in zona altul (conex parca), ne-a dat parola de wi-fi.
Pentru a putea vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj trebuie să vă autentificaţi.
Hunter

Pentru ca răul să triumfe este suficient ca cei buni să nu facă nimic. E. BURKE
Avatar utilizator
AlinE
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 1553
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:48 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 725 times
Been thanked: 3058 times

Înapoi la Cazare Thassos

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 30 vizitatori