Captain's Beach Appartments - Limenas

Aici gasesti informatii despre cazarea testata de membrii forumului in insula Thassos

Captain's Beach Appartments - Limenas

Mesaj necititde Biankita » Sâm Ian 18, 2014 4:36 pm

Vara trecuta in august am ales un studio situat foarte aproape de plaja, am cautat indelung un loc de cazare in care sa am mini-bucatarie si sa pot ajunge intr-un minut pe plaja, plaja sa fie cu nisip fin si intrare lina in apa. Locul l-am gasit, noi ne-am simtit foarte bine desi camera era cam mica: Captain's Beach Appartments, de fapt studiouri de 2 sau 3 persoane, renovate in 2012, foarte cochete pentru stilul grecesc (mai auster) cu care eram obisnuita. In camera am "gatit" doar ness dimineata si la plaja Limenas am fost in ziua sosirii si in cea a plecarii :).

Sunt 5 astfel de studiouri aflate la etajul 1 al unei cladiri in care exista si o receptie, cu canapea, reviste, un bar etc dar fara cineva care sa stea acolo. Proprietarul conduce barul situat vizavi de cladire, chiar pe plaja.

Locatia: http://www.captains-thassos.com/en/thassos/. La 3 minute de studiouri se afla principala strada pietonala din Limenas, unde se afla magazinele si spatiile deschise cu diverse obiecte spre vanzare, iar portul la aprox. 7-10 minute pe jos.

Rezervarea (ca si transportul) au fost facute prin agentie, studio 2 persoane 50 euro/noapte, perioada 24-31 august.
Biankita
 
Mesaje: 40
Membru din: Mie Ian 08, 2014 2:47 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 49 times
Been thanked: 37 times

Înapoi la Cazare Thassos

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 25 vizitatori


cron