Intrebari despre cazari, 2019

Aici gasesti informatii despre cazarea testata de membrii forumului in insula Thassos

Re: Intrebari despre cazari, 2019

Mesaj necititde vali4 » Mar Ian 22, 2019 7:20 pm

Buna ziua.Despre Vila Golden Nest-Limenaria stie cineva ceva?Am mai fost cazati in Limenaria,stim unde e amplasata dar nu stim mare lucru despre conditiile de cazare,daca au poze reale pe seit.Se pare ca pe zi ce trece sunt tot mai multi greci chititi sa traga tepe,trebuie sa te asiguri temeinic inainte de a face o rezervare.Sunteti ultima speranta sa gasesc pe cineva care a mai fost aici,in afara de parerile de pe booking.Multumesc
vali4
 
Mesaje: 15
Membru din: Joi Ian 04, 2018 10:49 am
Has thanked: 7 times
Been thanked: 22 times

Re: Intrebari despre cazari, 2019

Mesaj necititde Maria » Mar Ian 22, 2019 7:36 pm

vali4 scrie:Buna ziua.Despre Vila Golden Nest-Limenaria stie cineva ceva?Am mai fost cazati in Limenaria,stim unde e amplasata dar nu stim mare lucru despre conditiile de cazare,daca au poze reale pe seit.Se pare ca pe zi ce trece sunt tot mai multi greci chititi sa traga tepe,trebuie sa te asiguri temeinic inainte de a face o rezervare.Sunteti ultima speranta sa gasesc pe cineva care a mai fost aici,in afara de parerile de pe booking.Multumesc
Buna,
Nu am fost cazata, dar am lucrat cu ei. Mie mi s-au parut foarte seriosi. Au mai multe tipuri de apartamente, cel de sus cu o vedere la mare foarte frumoasa. Sa cititi atenti descrierea apartamentelor. Unele au treceri prin camere, altele nu. Zic asta, in caz ca va duceti cupluri si nu vreti sa va deranjati unii pe altii. Proprietarii sunt un cuplu in varsta care detin si una dintre bijuteriile din Potos.
Succes!

Trimis de pe al meu HTC One folosind Tapatalk
Avatar utilizator
Maria
Consilier
 
Mesaje: 1013
Membru din: Mie Ian 29, 2014 5:53 pm
Has thanked: 15870 times
Been thanked: 8914 times

Re: Intrebari despre cazari, 2019

Mesaj necititde Maria » Mar Ian 22, 2019 7:38 pm

Nico03 scrie:Buna ziua,

A fost cineva la vila Kaiti - Limenaria? Am nevoie de mai multe detalii despre proprietar, am inteles ca nu vorbeste limba engleza. Am primit un email de la o prietena a proprietarei, care spune ca ea se ocupa de rezervari, mi-a dat contul unde sa pun avansul pentru rezervare. Ma interesa sa aflu daca a mai fost cineva in aceasta situatie, sa verific daca este adevarat tot ce a scris ea in email. :think:
Multumesc.
Buna,
Intr-adevar, proprietara este foarte certata cu limba engleza. Am avut acolo turisti care au revenit ani la rand. Sa citit cu atentie descrierea apartamentelor, 2 dintre ele sunt situate la subsol! Din păcate, nu pot eu sa confirm ca e ok contul pe care ti l-a transmis.
Succes!

Trimis de pe al meu HTC One folosind Tapatalk
Avatar utilizator
Maria
Consilier
 
Mesaje: 1013
Membru din: Mie Ian 29, 2014 5:53 pm
Has thanked: 15870 times
Been thanked: 8914 times

Re: Intrebari despre cazari, 2019

Mesaj necititde vali4 » Mar Ian 22, 2019 8:04 pm

Maria scrie:
vali4 scrie:Buna ziua.Despre Vila Golden Nest-Limenaria stie cineva ceva?Am mai fost cazati in Limenaria,stim unde e amplasata dar nu stim mare lucru despre conditiile de cazare,daca au poze reale pe seit.Se pare ca pe zi ce trece sunt tot mai multi greci chititi sa traga tepe,trebuie sa te asiguri temeinic inainte de a face o rezervare.Sunteti ultima speranta sa gasesc pe cineva care a mai fost aici,in afara de parerile de pe booking.Multumesc
Buna,
Nu am fost cazata, dar am lucrat cu ei. Mie mi s-au parut foarte seriosi. Au mai multe tipuri de apartamente, cel de sus cu o vedere la mare foarte frumoasa. Sa cititi atenti descrierea apartamentelor. Unele au treceri prin camere, altele nu. Zic asta, in caz ca va duceti cupluri si nu vreti sa va deranjati unii pe altii. Proprietarii sunt un cuplu in varsta care detin si una dintre bijuteriile din Potos.
Succes!

Trimis de pe al meu HTC One folosind Tapatalk

Multumesc mult
vali4
 
Mesaje: 15
Membru din: Joi Ian 04, 2018 10:49 am
Has thanked: 7 times
Been thanked: 22 times

Cazare Potos 2019

Mesaj necititde Hasty4you » Joi Ian 24, 2019 12:35 pm

Buna ziua. Am fost in urma cu 10 ani in Potos si am ramas placut impresionata asa ca as dori sa revin anul acesta in perioada 04-11 august. Am contactat cativa proprietari dar imi ofera pret mai mare decat pe booking. Va rog daca ma puteti ajuta cu oferte de cazare mai modestă la pret, dar sa pot ajunge pe jos la plaja, maxim 1km. Va multumesc mult!
Hasty4you
 
Mesaje: 3
Membru din: Mar Aug 28, 2018 4:05 pm
Has thanked: 0 time
Been thanked: 3 times

Re: Cazare Potos 2019

Mesaj necititde demential » Joi Ian 24, 2019 7:00 pm

Gasesti aici cazarile recomandate de ForumThassos viewforum.php?f=78.
Unde iti place, le trimiti mail si le spui referinta ForumThassos :) Sunt sigur ca o sa obtii discounturi :)
Avatar utilizator
demential
Admin
 
Mesaje: 9329
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:18 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 22407 times
Been thanked: 19845 times

Re: Cazare Potos 2019

Mesaj necititde Hasty4you » Joi Ian 24, 2019 9:35 pm

Va multumesc foarte mult! Tocmai am reusit o rezervare la boomerang studios!
Hasty4you
 
Mesaje: 3
Membru din: Mar Aug 28, 2018 4:05 pm
Has thanked: 0 time
Been thanked: 3 times

Cazare la Elaionas Stone Houses

Mesaj necititde alekusta » Dum Ian 27, 2019 10:19 am

Buna dimineata, doresc si eu o parere sau ceva detalii. A fost cineva cazat la Elaionas Stone Houses? Ati luat legătura cu ei? Multumesc mult
alekusta
 
Mesaje: 1
Membru din: Dum Ian 27, 2019 10:14 am
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Cazare Thassos

Mesaj necititde adriana79 » Lun Ian 28, 2019 8:46 pm

Bună seara. Am dori sa mergem pentru prima data in Thassoa în aceasta vara mai exact perioada 21-30 iunie.Va rog dacă îmi puteți recomanda cazare pentru 2 adulți și un copil de 5 ani.Nu doresc cu mic dejun sau pensiune ci sa aibe chicineta sa fie curat și cât mai aproape de plaja și centru eventual ceva cât mai adecvat pentru familii cu copii mici. Multumesc

Trimis de pe al meu WAS-LX1 folosind Tapatalk
adriana79
 
Mesaje: 6
Membru din: Lun Ian 28, 2019 8:34 pm
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Cazare Thassos

Mesaj necititde adriana79 » Lun Ian 28, 2019 8:51 pm

adriana79 scrie:Bună seara. Am dori sa mergem pentru prima data in Thassos în aceasta vara mai exact perioada 21-30 iunie.Va rog dacă îmi puteți recomanda cazare pentru 2 adulți și un copil de 5 ani.Nu doresc cu mic dejun sau demipensiune ci sa aibe chicineta sa fie curat și cât mai aproape de plaja și centru eventual ceva cât mai adecvat pentru familii cu copii mici. Multumesc

Trimis de pe al meu WAS-LX1 folosind Tapatalk




Trimis de pe al meu WAS-LX1 folosind Tapatalk
adriana79
 
Mesaje: 6
Membru din: Lun Ian 28, 2019 8:34 pm
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

vila

Mesaj necititde Beatrice86 » Mar Ian 29, 2019 11:19 am

caut o vila in Thassos 6 nopti lainceput de august cu 4 camere si living , camerele sa aiba si pat dublu si unul de o persoana
:)
Beatrice86
 
Mesaje: 3
Membru din: Lun Ian 28, 2019 10:42 pm
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time

Re: vila

Mesaj necititde demential » Mie Ian 30, 2019 12:52 pm

Gasesti aici cazarile recomandate de ForumThassos http://forumthassos.ro/viewforum.php?f=78.
Unde iti place, le trimiti mail si le spui referinta ForumThassos :)
Avatar utilizator
demential
Admin
 
Mesaje: 9329
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:18 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 22407 times
Been thanked: 19845 times

Re: Intrebari despre cazari, 2019

Mesaj necititde BMM » Sâm Feb 02, 2019 1:45 pm

Buna ziua!
Am fost cineva cazat la Escape Studios - Chrysi Ammoudia? Cum sunt conditiile?
BMM
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Ian 02, 2019 10:50 pm
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Cazare în Golden Beach sau Skala Potamia

Mesaj necititde adriana79 » Dum Feb 03, 2019 5:05 pm

Bună ziua.Anul acesta mergem pentru prima data in Thassos și as dori recomandari de cazare în Limenas, Golden Beach sau Skala Potamia. Vom merge și cu fetita in vârstă de 5 ani asa ca am opta mai mult pentru apartament sau studio. Multumesc

Trimis de pe al meu WAS-LX1 folosind Tapatalk
adriana79
 
Mesaje: 6
Membru din: Lun Ian 28, 2019 8:34 pm
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Cazare în Golden Beach sau Skala Potamia

Mesaj necititde FlorinThassos » Lun Feb 04, 2019 10:05 am

Salutare.

Noi am stat aici de vreo 3 ori http://www.studios-arsenis.gr. Foarte bine pozitionata (in nordul Golden Beach), liniste, aproape de plaja si cu restaurante in apropiere. Plaja este foarte buna pentru copii, lata, cu nisip fin si apa putin adanca.
Am mai stat odata si aici, cand a fost mai din scurt si nu gaseam cazare, dar a fost ok. https://www.booking.com/hotel/gr/litore. Tot la fel, curat, liniste si proprietari prietenosi.
Din auzite, am inteles ca este foarte frumos si aici http://www.enavlionhotel.com/, care este tot in nordul Golden Beach.
Avatar utilizator
FlorinThassos
 
Mesaje: 24
Membru din: Lun Iul 02, 2018 4:41 pm
Has thanked: 23 times
Been thanked: 53 times

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Cazare Thassos

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 34 vizitatori