Boomerang Studios Potos

Aici gasesti informatii despre cazarea testata de membrii forumului in insula Thassos

Boomerang Studios Potos

Mesaj necititde bogdanlenga » Mar Oct 03, 2017 7:22 pm

Studiourile Boomerang sunt situate în centrul localității Potos. Aveti nevoie de doar 2 minute de mers pe jos până la plaja locală și la cele mai bune baruri și restaurante.
Ca sa ajungi la studiouri, venind dinspre Limenaria, pe drumul principal, in dreptul supemarketului Smiley faci dreapta iar dupa shaormerie faci stanga si... ai ajuns.
Studiourile au parcare privata cu bariera, iar la sosire ti se da o telecomanda pentru aceasta si iti desemneaza locul de parcare.
Camerele sunt foarte confortabile, curate și complet echipate.Zilnic se face curatenie si la doua zile se schimba lenjeria si prosoapele, chicineta este complet echipata iar vesela arata impecabil.
Desi sunt in buricul localitatii ai parte de liniste iar proprietarii, Abe & Rada se ocupă cu adevărat de dvs. de la începerea rezervării până la plecare.
bogdanlenga
 
Mesaje: 16
Membru din: Dum Ian 04, 2015 10:36 pm
Has thanked: 0 time
Been thanked: 26 times

Re: Boomerang Studios Potos

Mesaj necititde c.ciprian » Mar Noi 07, 2017 11:47 am

Aveti si niste preturi orientative ?
c.ciprian
 
Mesaje: 2
Membru din: Mar Iun 20, 2017 6:58 am
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time

Re: Boomerang Studios Potos

Mesaj necititde April » Mar Noi 07, 2017 12:04 pm

Orientativ, ai aici preturile pe care le-au oferit pentru membrii Forum Thassos in mai - iunie si septembrie 2017.
viewtopic.php?p=60830#p60830
viewtopic.php?p=63685#p63685
Avatar utilizator
April
Admin
 
Mesaje: 9335
Membru din: Mie Ian 08, 2014 11:42 am
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 31062 times
Been thanked: 28913 times

Re: Boomerang Studios Potos

Mesaj necititde sad » Mie Apr 11, 2018 10:31 am

De un an de zile (aproape) imi tot aduc aminte ca trebuie sa pun si eu un feedback referitor la aceasta locatie. Am fost in august 2017 si imediat cum am plecat ne-am facut planul pentru 2018. Daca in concediul trecut am stat doar 10 zile, pentru 2018 pregatim 2 saptamani intregi. Am fost doar cu sotia si fetita.
Despre Boomerang Studios:
- foarte aproape de orice si mai ales de plaja - noi am venit cu fetita de 3 ani la momentul acela si faptul ca nu trebuie sa faci mai mult de 5 minute pana la plaja (cu copilul care se uita la toate jucariile de pe stradute si vrea cate ceva) este ideal; vrem sa plecam, nicio problema, dar pentru zilele cand vrei doar sa ai plaja aproape este locatia perfecta
- pe malul plajei cei de la Boomerang au si Beach Bar, unde binenteles ca poti sa iti rezervi sezlongul mai aproape sau mai departe de apa in functie de cum iti place, sezlongurile nu sunt atat de apropiate/inghesuite ca in alte parti de pe acea plaja, consumatia este totdeauna cu reducere pentru ca esti cazat la ei, la un rand de 2 beri primesti alune sau chipsuri (oamenii chiar incearca sa te faca sa te simti foarte bine) - am luat chiar si un mic dejun la ei si la fel este foarte gustos (pentru care, la fel, ai reducere)
- parcarea in Potos - imbatabila, gratuita, cu bariera, locul tau, no stress - foarte important mai ales pentru cei ca mine care nu sunt in stare sa lase masina mai intr-un colt sau mai la sosea, ca nu mai doarme toata noaptea de stres ca sigur imi atinge cineva masina (chiar daca am si casco) - issues :roll:
- in camera propriuzisa gasesti absolut tot ce ai nevoie; noi am luat o camera cu 1 pat de 2 pers in care au dormit sotia si fetita si 1 pat single in care am putut sa ma odihnesc eu ; chicineta este ticsita de tot ce vrei; daca se intampla sa nu ai ceva sunt sigur ca te poti duce la proprietari sa te ajute
- curatenie luna si facuta zilnic - sotia are o problema cu treaba asta mai ales cand mergem cu fetita si a fost impresionata de cum era in camera
- proprietarii sunt exceptionali; nu se baga peste tine dar sunt atenti si incearca sa te ajute cu orice ai nevoie astfel incat sa iti imbunatateasca sejurul - noi de exemplu, din vorba in vorba ca eu vroiam sa imi cumpar o lanseta sa ma duc sa ma distrez la pescuit, am primit una cu imprumut de la el, impreuna cu galeata, creveti pe post de momeala, cutitas si prosop - efectiv tot ce aveam nevoie sa ma duc o ora sa ma linistesc cu un bat in mana ----- la fel, fiind si cu fetita am crezut ca o sa avem nevoie sa spalam niste rufe ale ei, si, cu toate ca nu e "advertised" s-au oferit ca pe la jumatatea concediului sa bagam o masina de spalat la ei - nu am mai avut nevoie dar a fost frumos ca am stiut ca am putea daca era nevoie

Altceva chiar nu stiu ce sa zic. Noi am fost foarte multumiti si o sa ne mai intoarcem si anul asta garantat.
Verdict :thumbup:
sad
 
Mesaje: 19
Membru din: Joi Mar 10, 2016 1:40 pm
Has thanked: 6 times
Been thanked: 102 times


Înapoi la Cazare Thassos

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 31 vizitatori


cron