Studios Paschalis - Skala Potamia

Aici gasesti informatii despre cazarea testata de membrii forumului in insula Thassos

Studios Paschalis - Skala Potamia

Mesaj necititde diana28 » Sâm Iun 17, 2017 1:35 pm

Buna ziua.
Stie cineva ...ceva..de acesta locatie? Studios Paschalis, Skala Potamias Thassos, Skála Potamiás, 64004, Grecia.
Am rezervat la ei in perioada 12.08.2017-20.08.2017 si as dori sa aflu cate ceva despre ei. Merg cu 2 copii si imi este putin teama.
Multumesc.
diana28
 
Mesaje: 15
Membru din: Vin Iun 09, 2017 9:01 pm
Has thanked: 27 times
Been thanked: 48 times

Re: Studios Paschalis - Skala Potamia

Mesaj necititde April » Sâm Iun 17, 2017 1:59 pm

Buna,
Nu am stat la Studios Pashalis, am fost in luna mai 2017, in vizita la partenerii Forum Thassos: Maria-Sofia studios, viewtopic.php?f=78&t=1098 , care au cladire comuna cu Studios Pashalis, sunt aceeasi familie Pashalis.
Pot spune despre amplasare: se ajunge usor, atat din soseaua de centura ce da ocol insulei (veti vedea indicator spre Hotel Korina), cat si dinspre plaja. Distanta pana la plaja este de cca. 300m, acum depinde de cat bagaj va luati la plaja si de cat de marisori sunt copiii - sa mergeti la plaja cu masina sau pe jos.
Chiar vis-a vis este Hotel Korina, cu piscina. Ar putea sa fie ceva galagie, dar curtea este foarte mare si cladirea (parter inalt) mai retrasa. Daca aveti camera opusa strazii, cred ca este chiar liniste, zona este frumoasa, cu maslini, cu multa verdeata.
Loc de parcare in curte, leagane, foisor, gratar.
Despre studios Sofia stiu mai multe, camerele sunt bine amenajate, foarte foarte curate, gazdele deosebit de atente.
La Studios Sofia sunt 5 studiouri, probabil similar si la Studios Pashalis, deci 5 familii in ditamai curtea...
Este un loc foarte bun pentru familii cu copii, gradina si aerul de "la mare / la munte / la tara" cred ca o sa le placa.
Avatar utilizator
April
Admin
 
Mesaje: 9335
Membru din: Mie Ian 08, 2014 11:42 am
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 31062 times
Been thanked: 28913 times

Re: Studios Paschalis - Skala Potamia

Mesaj necititde diana28 » Sâm Iun 17, 2017 5:54 pm

Multumesc tare mult pentru raspuns.
diana28
 
Mesaje: 15
Membru din: Vin Iun 09, 2017 9:01 pm
Has thanked: 27 times
Been thanked: 48 times


Înapoi la Cazare Thassos

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 22 vizitatori


cron