PoliTichii - subiecte de dezBătut fierul cât e cald

Politica, evenimente etc.

Re: PoliTichii - subiecte de dezBătut fierul cât e cald

Mesaj necititde damblagiu » Lun Feb 12, 2018 7:18 pm

teo scrie:
Viorica Dancila si-a exprimat ingrijorarea cu privire la caderea de saptamana trecuta a indicelui Dow Jones


Da broțioare! Nu am luat o in seama până acum dar e tare femeia. In cazul asta retractez că a greșit primindu l pe americanul tau.

Trimis folosind Tapatalk
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: PoliTichii - subiecte de dezBătut fierul cât e cald

Mesaj necititde damblagiu » Mar Feb 13, 2018 10:35 am

Mai Teo, nu gasesc nici un comentariu despre Dancila si Dow Jones. De unde ai tras tu concluzia ca e cretina aratandusi ingrijorarea? Tot pe Mincioc ala il urmaresti? Repet ce spun de multa vreme, Baaaaaai! va mananca creierii si nu mai puteti gandi. Pai femeia aia tocmai a avut coloana vertebrala si le-a comunicat americanilor, vedeti-va de treaba voastra, nu mai muriti voi de grija altora! ca sa ma exprim mai plastic si pe intelesul tuturor. E trist ca tocmai o femeie, din atati barbati a avut demnitate. Pacat ca e din PSD. Respectele mele.
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: PoliTichii - subiecte de dezBătut fierul cât e cald

Mesaj necititde iuliangrecu » Mar Feb 13, 2018 11:09 am

damblagiu scrie:E trist ca tocmai o femeie, din atati barbati a avut demnitate.
Pacat ca e din PSD. Respectele mele.

demnitate???? e pamflet, sau chiar vorbesti serios?
-Esti gay? -Nu. De ce? -Te-am văzut vorbind cu un gay. -Nu sunt nici retardat și totuși vorbesc cu tine
Avatar utilizator
iuliangrecu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 3040
Membru din: Lun Ian 05, 2015 2:52 pm
Has thanked: 15897 times
Been thanked: 11585 times

Re: PoliTichii - subiecte de dezBătut fierul cât e cald

Mesaj necititde claz » Mar Feb 13, 2018 11:17 am

damblagiu scrie:Mai Teo, nu gasesc nici un comentariu despre Dancila si Dow Jones. De unde ai tras tu concluzia ca e cretina aratandusi ingrijorarea? Tot pe Mincioc ala il urmaresti? Repet ce spun de multa vreme, Baaaaaai! va mananca creierii si nu mai puteti gandi. Pai femeia aia tocmai a avut coloana vertebrala si le-a comunicat americanilor, vedeti-va de treaba voastra, nu mai muriti voi de grija altora! ca sa ma exprim mai plastic si pe intelesul tuturor. E trist ca tocmai o femeie, din atati barbati a avut demnitate. Pacat ca e din PSD. Respectele mele.

Uite aici ingrijorarile majore ale lu' tantica asta: http://evz.ro/dancila-klemm-ingrijorata.html
Nu cred ca ai scris in serios, asa ca :clap: pentru glumita.
Schimb caiet studentesc A4 cu Audi similar.
claz
Consilier
 
Mesaje: 319
Membru din: Lun Aug 14, 2017 7:08 pm
Localitate: Brasov
Has thanked: 989 times
Been thanked: 1329 times

Re: PoliTichii - subiecte de dezBătut fierul cât e cald

Mesaj necititde damblagiu » Mar Feb 13, 2018 11:32 am

claz scrie:Uite aici ingrijorarile majore ale lu' tantica asta: http://evz.ro/dancila-klemm-ingrijorata.html
Nu cred ca ai scris in serios, asa ca :clap: pentru glumita.

Asta am citit. E chestie de interpretare. Voi sunteti mai rezistenti decat mine si asta va face sa interpretati de genul, uite-o bai si pe proasta aia ce tampenii spune! Eu care sunt mai plapand, nu asa rezistent, interpretez, du te mai Cleme d'aici si vedet-va de pb-le voastre, ce va f.. grija de ale noastre! Pt ce crezi ca a facut vizita ambasadorul tocmai in momentele astea? :D
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: PoliTichii - subiecte de dezBătut fierul cât e cald

Mesaj necititde claz » Mar Feb 13, 2018 11:37 am

Tanti sa-si vada mai bine de ograda proprie, si macar sa mimeze ca incearca sa repare ce a stricat seful ei. Dupa ce si-au trantit guvernul propriu de 2 ori in cateva luni, de a sarit cursul euro in ultimul hal, nu cred ca isi poate exprima temerea cu privire la bursa mondiala. Putin bun simt nu i-ar fi stricat.
Schimb caiet studentesc A4 cu Audi similar.
claz
Consilier
 
Mesaje: 319
Membru din: Lun Aug 14, 2017 7:08 pm
Localitate: Brasov
Has thanked: 989 times
Been thanked: 1329 times

Re: PoliTichii - subiecte de dezBătut fierul cât e cald

Mesaj necititde damblagiu » Mar Feb 13, 2018 11:49 am

claz scrie:Tanti sa-si vada mai bine de ograda proprie, si macar sa mimeze ca incearca sa repare ce a stricat seful ei. Dupa ce si-au trantit guvernul propriu de 2 ori in cateva luni, de a sarit cursul euro in ultimul hal, nu cred ca isi poate exprima temerea cu privire la bursa mondiala. Putin bun simt nu i-ar fi stricat.

Bine. O concluzie am tras. Alta data nu ma mai sui cu tine in masina ca la Cheia. Esti in stare sa dai cu partea dreapta a masinii in pom ca sa scapi de mine. :lol: :lol: :lol:
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: PoliTichii - subiecte de dezBătut fierul cât e cald

Mesaj necititde claz » Mar Feb 13, 2018 12:01 pm

damblagiu scrie:
claz scrie:Tanti sa-si vada mai bine de ograda proprie, si macar sa mimeze ca incearca sa repare ce a stricat seful ei. Dupa ce si-au trantit guvernul propriu de 2 ori in cateva luni, de a sarit cursul euro in ultimul hal, nu cred ca isi poate exprima temerea cu privire la bursa mondiala. Putin bun simt nu i-ar fi stricat.

Bine. O concluzie am tras. Alta data nu ma mai sui cu tine in masina ca la Cheia. Esti in stare sa dai cu partea dreapta a masinii in pom ca sa scapi de mine. :lol: :lol: :lol:


Doamne feri! Mai degraba iti dau sa bei pana strigi Duie Mragnea. :thumbup:
Pe bune, nu poti sa o feliciti pe cucoana asta pentru verticalitate, sau orice alta calitate ai vazut la ea. Tot ce face si ce spune vine de la butoanele lui dragnea. Pana si parul cred ca i-l aranjeaza tot din butoane.
Acum cauta butoanele pe care scrie "Stop saliva in coltul gurii cand citeste documente oficiale" si "Stop privire tampa cand i se vorbeste in engleza".
Schimb caiet studentesc A4 cu Audi similar.
claz
Consilier
 
Mesaje: 319
Membru din: Lun Aug 14, 2017 7:08 pm
Localitate: Brasov
Has thanked: 989 times
Been thanked: 1329 times

Re: PoliTichii - subiecte de dezBătut fierul cât e cald

Mesaj necititde damblagiu » Mar Feb 13, 2018 12:11 pm

Pai duie mragnea strig si fara sa beau, dar nu refuz oferta ta cu conditia sa bei tu primul din paharul ce mi-l oferi. :D
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: PoliTichii - subiecte de dezBătut fierul cât e cald

Mesaj necititde teo » Mar Feb 13, 2018 2:02 pm

damblagiu scrie:Mai Teo, nu gasesc nici un comentariu despre Dancila si Dow Jones. De unde ai tras tu concluzia ca e cretina aratandusi ingrijorarea?


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
bro, aia zice "buna ziua" citind de pe o foaie, o vezi tu capabila sa stie ce e dow jones? :lol: :lol: :lol:
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: PoliTichii - subiecte de dezBătut fierul cât e cald

Mesaj necititde teo » Mar Feb 13, 2018 2:05 pm

damblagiu scrie:E trist ca tocmai o femeie, din atati barbati a avut demnitate. Pacat ca e din PSD. Respectele mele.


bro, tu ai beut ceva? :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:
sau te pomeni ca-n tineretele tale ii bagai coada la pavianu cu mantie, de-o aperi in asa hal? :lol: :lol: :lol:
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: PoliTichii - subiecte de dezBătut fierul cât e cald

Mesaj necititde damblagiu » Mar Feb 13, 2018 2:14 pm

teo scrie:
damblagiu scrie:E trist ca tocmai o femeie, din atati barbati a avut demnitate. Pacat ca e din PSD. Respectele mele.


bro, tu ai beut ceva? :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:
sau te pomeni ca-n tineretele tale ii bagai coada la pavianu cu mantie, de-o aperi in asa hal? :lol: :lol: :lol:


Nici una, nici alta. Nu o apar ci sunt mandru de ea, daca i-a servit-o lui Clem. Astept informatii despre conjunctura.
Nu stiu daca citeste de pe o foaie cand spune buna ziua, dar stiu ca a avut coloana vertebrala.
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: PoliTichii - subiecte de dezBătut fierul cât e cald

Mesaj necititde claz » Mar Feb 13, 2018 2:25 pm

damblagiu scrie:Nici una, nici alta. Nu o apar ci sunt mandru de ea, daca i-a servit-o lui Clem. Astept informatii despre conjunctura.
Nu stiu daca citeste de pe o foaie cand spune buna ziua, dar stiu ca a avut coloana vertebrala.

Corect! A avut. Pana-n clasa a 12-a. Dupa care a inceput sa si-o muleze pe semnul intrebarii. Coloana.
Nu i-a servit nimic lui Clem. A facut un comentariu idiot si atat.
Poate vrei sa-ti pun piedica la ATV pe Ipsarion...
Schimb caiet studentesc A4 cu Audi similar.
claz
Consilier
 
Mesaje: 319
Membru din: Lun Aug 14, 2017 7:08 pm
Localitate: Brasov
Has thanked: 989 times
Been thanked: 1329 times

Re: PoliTichii - subiecte de dezBătut fierul cât e cald

Mesaj necititde teo » Mar Feb 13, 2018 2:51 pm

damblagiu scrie:..dar stiu ca a avut coloana vertebrala.


a avut o laie.
a stat ca vita in fata lui clem cat i-a transmis asta ce avea de transmis pe tema justitiei.
la final a sunat-o daddy si i-a zis s-o bage la presa pe aia cu dow jones. daddy nu si-a mai piedut timpul cu ea sa-i spuna cine-i dow jones. cred ca nici el nu stia :lol:
cinci minute mai tarziu ambasada o facea de kkt si si-o batea cu stropi pe freza ei
cam asta a fost cu daca asta vertebrata a ta :mrgreen:
dar stai linistit, poti continua sa te simti mandru de ea :twisted:
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: PoliTichii - subiecte de dezBătut fierul cât e cald

Mesaj necititde damblagiu » Mar Feb 13, 2018 2:54 pm

De la Mincioc sti toate astea?
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Social

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 57 vizitatori


cron