Faze de toata jena

Politica, evenimente etc.

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Sâm Feb 29, 2020 8:19 pm

Pintea Haiduca, treijdezile la tubulatură.
Ete cum pesediștii au pierdut un subiect dă exploatat.
Și cum ne iexplicau sfătoși tâmpiții că liberalii "e răi" și vor să privatizeze sănătatea. Cum să mai deschidă gura acu pă subiectu ăsta?
Acu' o să vină rezistenții să le înfigă plăcuța adânc în bot și să le deseneze cum a privatizat Cuana Pintea sănătatea trăgând procente păntru ia, Genunche și partidu'.
Tristețe mare "La Oaie" azi!
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Mar Mar 03, 2020 2:50 pm

Nu mai văd nici un rezistent țipând că vrea autostrăzi. Cred că s-au învățat pe drumuri forestiere.
In timpul ăsta, cănd țară e in tot felul de crize, PSD ul se mândrește că vor face congresul online.

Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Mar Mar 03, 2020 3:39 pm

Ne am dat dracu! După ce ne-au obligat europenii ăștia să curentăm porcul înainte să-l tăiem, acum ne obligă să nu-i lăsăm nici să "facă dragoste" Vai de capul lor de porci!

Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Vin Mar 06, 2020 11:47 am

Acu' ceva vreme rezistenții ăștia urlau la oricine nu era de acord cu ideile lor că sunt comuniști, securiști, foști informatori ai securitații, etc. Când au apărut documente care arătau josnicia lui petrov toți au tăcut brusc. Nimeni dintre ăștia de aveau grețuri, când auzeau despre informatori, chiar dacă erau informații ne dovedite nu au spus nimic. Azi aud că tot ei plâng de mila unui pui de informator care trece printr-o dramă de când sa dovedit că ta său a fost informator. Băi și plâng ei așa de mila lui că, lumea e rea și uite ce vorbește despre bietul om și familia lui. Dar de ceva timp am constatat câtă dreptate are poporul român cu zicătoarea, hoțu strigă hoții! :D
In altă ordine de idei, aud că oficialii americani au sfătuit populația să-si facă oarece provizi de alimente in eventualitatea apariției coronavirusului. Nimeni din cei care urlau că, ce prost e românul că-și face provizii nu aud să zică ceva și despre americani. Urlau pe toate retelele sociale că-i fac conaționali lor de râs in lume. Eu cred că ei se fac singuri de râs. Nici nu realizează ce fac ci sunt chiar mândri de asta. Ăștia sunt ăia cărora le pute tot ce e românesc. Baftă in continuare! Eu sunt un fan de al vostru. Fără voi viața ar fi mai tristă.
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Vin Mar 06, 2020 2:02 pm

Dupe unguri și homosecsuali, cei mai viteji și mai dăispravă ghetodaci au găsit alți inamici care vor să ne fure țara, neamu, brânza, mânzu' șibarza

„Colegul meu, care este tot din China, a fost scuipat pe stradă”
„Oamenii nu vor să stea lângă mine când sunt în mijloace de transport”
“Fratele meu care se află în România știu că a fost luat peste picior la școală, profesorii au început să se ia de el, spunându-i că ar trebui să se ducă la doctor.”

https://www.hotnews.ro/stiri-esential-2 ... avirus.htm


Și să vezi ce jicniți o să fie rupțînk0r-ii dălabodegă pentru ce-a zis ăsta micu'

THANH, 18 ani, elev la liceu, Vietnam: „Numărul de oameni needucați este extrem de mare”
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Vin Mar 06, 2020 8:51 pm

Băi, dă-mă dracu! Cum măi domnilor magistrați nu mai reprezintă pericol public doamnă pintea!? De ascuns probe nu se pune problema că cică a fost flagrant. Măi domnilor magistrați nu toți românii sunt prosti. Nu lăsați un pericol public in libertate.


Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Lun Mar 09, 2020 3:39 pm

După ce Guvernul a interzis manifestările publice/private cu un număr de participanți mai mare de 1000 de persoane iar pentru cele sub acest număr a impus obținerea unei aprobări:

Vasile Bănescu, purtătorul de cuvânt al Bisericii Ortodoxe Române
Biserica nu intră în carantină, pentru că ea aparține lui Hristos, nu vreunei autorități pământești


Păi să nu le tai finanțarea de la buget? :evil:
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Lun Mar 09, 2020 5:16 pm

Dragoste frățească

Igor Dodon se teme că românii din Italia vor veni acasă prin Chișinău: „O să permitem zborul doar moldovenilor”
https://www.digi24.ro/stiri/externe/mol ... or-1272664
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Mar Mar 10, 2020 2:18 pm

Dumnezeu ni l-a dat pe Arafat. Satan a vrut să ni-l ia.



Ce l-o fi făcut să se răzgândească așa repede? Păcat că și-a depus mandatul. O mare pierdere pentru țară!
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Mie Mar 11, 2020 9:10 am

:lol: :lol: :lol:
norocul nostru că DECIZIA este la Ministerul Sănătății :mrgreen:
că de eram la mâna ISU și-a lu' aRahat dădeam colțul toți, ca'n apuseni.
inclusiv Martorii lu' aRahat.
șprițuri bune!
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde pozeDECAT » Mie Mar 11, 2020 10:12 pm

Jegosii astia nenorociti de la Antena 3 cred ca au fost la Lidl-ul de la mine si au golit rafturile :problem: ...
IMG-20200311-WA0000.jpgIMG-20200311-WA0002.jpgIMG-20200311-WA0004.jpgIMG-20200311-WA0006.jpgIMG-20200311-WA0008.jpgIMG-20200311-WA0010.jpgIMG-20200311-WA0014.jpg
Ai dracu' nenorociti, dupa ce ca au golit rafturile, nici n-au mai stat ca sa filmeze :lolno: ...
Pentru a putea vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj trebuie să vă autentificaţi.
http://www.pozeDECAT.wordpress.com
Mârlănia salvează România!
Avatar utilizator
pozeDECAT
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 2558
Membru din: Joi Aug 21, 2014 12:11 am
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14134 times
Been thanked: 12770 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Joi Mar 12, 2020 7:57 am

Să ne reamintim că tănțica dă la Avocatu' Infract...ăă Boborului a contestat ordonanța aia care cică privatiza sănătatea motivând printre altele că așa s-ar deschide finanțarea urgențelor critice către sistemu' privat, lucru care-i îi displace lu' aRahat, Martorilor lui idioți și grupului infracțional uorganizat.
Așa că ordonanța ie blocată pă la CEX..ăăă Curtea antiConstituțională.

Ferească dă'o situație ca a Italiei că o să facem saloane dă terapie intensivă și la muorgă în timp ce spitalele private uor să fie guale.
Atunci să vă gândiți la aRahat, renate, pesede și la sfătoșii care urlau că nefură privații șicăce bine ie în spitalu' nosocom...ăăă dă stat.

p.s.: tecste dă genu' că o să bage marfa si la spitalu' privat că dă guvernu' sau costache nuștiuce uordin sau invocăm iecstremaurgență ie un fel dă tratament cuapă dă plua ie.
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Joi Mar 12, 2020 4:22 pm

Ce facu bai!? Cică câțu a renunțat că in timp de război nu se schimbă comandantul. Ăștia sunt politicienii voștri!? Se vede de departe cât contează românia și românii pentru ei. Bravo Renate Weber! Președintele nostru nu se uita la țările din jur? De fapt nici nu știu dacă se uita în altă parte decât la el. Azi a pierdut iar poporul român. Norocul lui e existența lui Arafat.
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Joi Mar 12, 2020 6:25 pm

pozeDECAT scrie:Jegosii astia nenorociti de la Antena 3 cred ca au fost la Lidl-ul de la mine si au golit rafturile :problem: ...


Vezi!? aici greșești tu. Trebuie să urmărești Digi tv și Realitatea plus (ce naiba or avea toți cu plusul ăsta!? Partidul plus, Realitatea plus). Astea sunt televiziunile de încredere!
Nu mă pot opri din râs! A fugit urmașul lui Brătianu din parlament când să-l pună prim ministru. În clasa a treia, când să-l pună pe unul din colegi șef de detașament de pionieri a fugit de la ceremonie. Ne-a trimis diriga după el să-l prindem și să-l aducem înapoi.
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Joi Mar 12, 2020 7:42 pm

Am schimbat canalul așa cum ne sfătuia el ieri. Până acum au ieșit urmașii lu Bratianu, fiecare cu părerea lui. Uni pro, alții contra acțiunii lui Câțu. Acum le-a dat direcția. Vor ieși lătrăii.
Am apucat să văd cum arată cu degetul la parlament că trebuie să acționeze cu celeritate. De ce nu aceiași celeritate o fi ceruto si lu câțu când a stat doua săptămâni până să fugă!?
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Social

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 49 vizitatori