Faze de toata jena

Politica, evenimente etc.

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Sâm Iun 15, 2019 5:35 pm

Crecă cea mai grea meserie dîn’lume e aia dă manipulator. Nu de vaguane.
De aia la proștii proștilor nu le iasă niciodată. Că iei nu știe bre ce-i ăla amănunt și d’aia râde la urmă uamenii dă iei!

Cugetare dă la unu cu plăcuța



Să-i spună careva la prostovanu’ ăla dă sector, ce-l aplauda pă Daddy la termenele de judecată, că nu-i ăla uomu iar poza-i dă la altă mineriadă! :mrgreen:
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Dum Iun 16, 2019 10:22 am

Ai auzit bai prostovane dă sector!?
Nu e el omu. Cred ca i au făcut ADN-ul, așa că nu ne mai manipula! Lasă i pe altii mai pricepuți sa se ocupe cu asta. In plus nici poza nu e de la mineriada AIA! E dă la altă mineriadă. Bănuiesc că de la una buna, că cică nu toate au fost rele așa cum nici turnătorii nu au fost toti răi. Au fost mâncatori de rahat buni si mâncători de rahat răi. Cred ca nici gura nu le miroase la fel. Altora rai le miroase a rahat, iar ălora buni le miroase a flori, că altfel nu se explica faptul ca dupa 10 ani de domnie in care si a batut joc de poporul ăsta sa fie ales europarlamentar.
A interpretat piesa populara, haida, haida de trei ori că mi miroase gura a flori! De trei ori cred ca se referea la de două ori la președinție si o data la europarlamentare.
Nu cred ca poporul asta sa fie chiar asa incat sa l mai trimita încă odata la Bruxelles.......sau mai stii!? Baftă.
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Dum Iun 16, 2019 9:37 pm

Dumas a scris După 20 ani. Noi suntem si mai și, scriem După 30 ani. To be ori not to be? cum se întreabă taica Shakespeare. Imagine

Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Lun Iun 17, 2019 10:54 am

Momentu' ăla când te lasă ai tăi în ofsaid și fără pene. Greu, nuu? :lol: :lol: :lol:
p.s.:
Prostovanu' dă sector a recunoscut că ăla nu-i ăla. După ce-a furat o plăcuța suedeză între dinți când i-au demonstrat că până și mineriadele le-a încurcat.
plm, amatori! :lol: :lol: :lol:
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde pozeDECAT » Lun Iun 17, 2019 10:57 am

N-auzi bre ca s-a dovedit ca nu e el? ;)
http://www.pozeDECAT.wordpress.com
Mârlănia salvează România!
Avatar utilizator
pozeDECAT
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 2558
Membru din: Joi Aug 21, 2014 12:11 am
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14133 times
Been thanked: 12769 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Lun Iun 17, 2019 11:27 am

pozeDECAT scrie:N-auzi bre ca s-a dovedit ca nu e el? ;)
Păi eu ce zic!? Imagine

Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde pozeDECAT » Lun Iun 17, 2019 12:21 pm

Depinde de cati pixeli albastri au intervenit in analiza imaginilor ... Versiunea mai batrana are buza de jos mai groasa, are un aer mai putin incrancenat, ceva mai democratic ... N-are cum sa fie unu' d'asta aflat in misiune. Nici macar nu are ochi albastri ;)
Ar putea sa nu fie el, pare ca versiunea mai tanara are gura mai lata in raport cu pozitia ochilor si apoi forma sprancenelor e usor diferita intre cele doua imagini.
http://www.pozeDECAT.wordpress.com
Mârlănia salvează România!
Avatar utilizator
pozeDECAT
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 2558
Membru din: Joi Aug 21, 2014 12:11 am
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14133 times
Been thanked: 12769 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Lun Iun 17, 2019 12:38 pm

Păi vezi!? Prostovanul dă sector e dă vină. D aia vă pun poze. Vedeti voi care e adevărul, până isi face omu ADN ul.
Oare Petrov o fi existat?

Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Vin Iun 21, 2019 11:41 am

Aud ca Barna e de acord cu căsătoriile între persoane de același sex. De asemena, cică e de acord cu adopțiune de copii de către persoanele sus mentionate. Si acum mai credeti ca referendumul ăla la care vă sfătuia sa nu va duceți era referendumul lui Dragnea?! Păi calculele lor au fost simple. Dacă populația iese la vot se va pronunța intr o mare majoritate împotriva căsătoriilor de genul asta. Oricata manipulare ar fi băgat nu ar fi reușit să schimbe convingerea poporului in sensul asta. Se modifica constituția si atunci nu se mai poate face nimic. Singura lor sansa era ca sa prostească lumea sa nu iasa la vot in asa fel incat sa nu se intruneasca cvorumul. Cum puteau face asta? Păi inducând in mintile gata pregătite ca e referendumul lui Dragnea. Au reușit, spre rusinea poporului român de care s au rugat multi, de a lungul timpului, sa se trezească.
In rest, prefer mașinile cu tracțiune pe față. Sunt mult mai sigure. Cele cu tracțiune pe spate sunt predispus la derapaje.

Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde iuliangrecu » Vin Iun 21, 2019 11:57 am

damblagiu scrie:Aud ca Barna e de acord cu căsătoriile între persoane de același sex. De asemena, cică e de acord cu adopțiune de copii de către persoanele sus mentionate


Auzi greșit, de fapt știu că intenționat tot intoxici cu fake news, dacă ai fi vrut ai varianta de verificat din mai multe surse.

"Vosganian are senzația că, dacă s-ar limita drepturile minorităților sexuale, toți legebetiștii ar face copii cu heterosexuali, de plictiseală... din lipsă de imaginație sau ceva. Toți bărbații gay ar zgâria la ușa creștinelor să le facă pui. Ar sări lesbienele pe mine să mă călărească de ar trebui să le alung cu paleta de țânțari: ”Stați, fă, la un loc, că dau cu șlapii după voi!!! Stricați căsnicia la oameni!”.

Ca să ne înțelegem, proporția de persoane gay este relativ constantă. Nu crește, nu scade. E o chestiune antropologică, nu educațională. Minoritățile sexuale nu se produc undeva într-o bază secretă și nu se cresc într-o pepinieră soroșistă ca să ne sape la natalitate. Par mai mulți acum pentru că avem internet și acces la presa din toată lumea, dar nu sunt mai mulți decât erau înainte de revoluție. Acum 40 de ani îi ascundea partidul comunist prin penitenciare și prin spitale de nebuni. Știu câteva povești îngrozitoare. Oameni nevinovați supuși la șocuri electrice și ținuți pe tranchilizante, internați cu forța la psihiatrie în baza articolului 200, târâți prin penitenciare, etc. Orice le-ar face, contribuția lor la natalitate ar fi una, să zicem, modestă.

Și în cazul lui Vosganian proporția de proști în parlament e relativ constantă. Nu crește, nu scade. E un vechi blestem al lui Mihai Viteazu. E tot antropologică treaba. Într-o lume normală, nici veriga asta lipsă nu trecea pragul electoral pe scara evoluției. Orice i-ai face, contribuția lui la bunăstarea națiunii este una, să zicem, modestă. Am putea spune că doi bărbați gay au șanse mai mari să nască un copil decât șansele pe care le are Vosganian să nască vreo idee de la care să nu te ia capul."
-Esti gay? -Nu. De ce? -Te-am văzut vorbind cu un gay. -Nu sunt nici retardat și totuși vorbesc cu tine
Avatar utilizator
iuliangrecu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 3040
Membru din: Lun Ian 05, 2015 2:52 pm
Has thanked: 15897 times
Been thanked: 11585 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Vin Iun 21, 2019 12:39 pm

Am spus eu ca vosganian e mai breaza!? Dar e asa cum zici tu. Bine ca nu ai fost la referendumul lui Dragnea. In rest, lasa "politica" pt când vii acasă. Acu distrează te ca acu trece vacanța

Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde iuliangrecu » Vin Iun 21, 2019 12:41 pm

damblagiu scrie: Am spus eu ca vosganian e mai breaza!? Dar e asa cum zici tu. Bine ca nu ai fost la referendumul lui Dragnea.

Nu, jegsanian a spus despre barna ce ai postat tu
-Esti gay? -Nu. De ce? -Te-am văzut vorbind cu un gay. -Nu sunt nici retardat și totuși vorbesc cu tine
Avatar utilizator
iuliangrecu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 3040
Membru din: Lun Ian 05, 2015 2:52 pm
Has thanked: 15897 times
Been thanked: 11585 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Vin Iun 21, 2019 12:48 pm

iuliangrecu scrie:
damblagiu scrie: Am spus eu ca vosganian e mai breaza!? Dar e asa cum zici tu. Bine ca nu ai fost la referendumul lui Dragnea.

Nu, jegsanian a spus despre barna ce ai postat tu
Serios!? O fi spus si vosganian dar eu nu vorbesc din ce aud pe la altii.

Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde iuliangrecu » Vin Iun 21, 2019 12:55 pm

damblagiu scrie:
iuliangrecu scrie:
damblagiu scrie: O fi spus si vosganian dar eu nu vorbesc din ce aud pe la altii.

Pe bune? Hai sa încetam, să nu fie și mai penibile postările
-Esti gay? -Nu. De ce? -Te-am văzut vorbind cu un gay. -Nu sunt nici retardat și totuși vorbesc cu tine
Avatar utilizator
iuliangrecu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 3040
Membru din: Lun Ian 05, 2015 2:52 pm
Has thanked: 15897 times
Been thanked: 11585 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Vin Iun 21, 2019 1:03 pm

iuliangrecu scrie:
damblagiu scrie:
iuliangrecu scrie:
damblagiu scrie: O fi spus si vosganian dar eu nu vorbesc din ce aud pe la altii.

Pe bune? Hai sa încetam, să nu fie și mai penibile postările
Când ajungi acasă cauta interviul pe care Barna l a acordat lui Marius Tucă. Se vor limpezi apele.....sau nu

Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Social

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 19 vizitatori