Faze de toata jena

Politica, evenimente etc.

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Joi Noi 15, 2018 9:00 pm

teo scrie:
damblagiu scrie: Nici măcar cu o cană dă apă nu m ai lăsat să te omenesc ca pe creștin.
Parca ai fi fost păgân

am învățat că nu-i bine să te încrezi în daruri de la greci. prin asimilare i-am inclus și pe machidoni :mrgreen:
Da' eu nu ti dădeam cadou mai Teulica. Eu nu sunt dujmanul tau. Sau așa ti a fost indicat în consemn?!

Trimis folosind Tapatalk
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Joi Noi 15, 2018 9:49 pm

aaa haaahaaahaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

din ciclul "am găsit droguri la penețe" siteul tâmpiților dă "bomba":
"diicot a găsit bicho.....ăăăă bitcoini la #rezist"

nu dau link la tâmpiți și aștept cu interes "descoperirile" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

băi și chiar credeam că le-am văzut pe toate :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

L.E. Duamneeeee :lol: :lol: :lol: :lol: e "monumental" articolul :lol: :lol: :lol:
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Vin Noi 16, 2018 7:04 am

Iar dai cu fumigene mai Teo!? Mai ti minte ca acum ceva vreme, când ne sugera noua președintele vostru că a făcut dragnea înțelegeri ascunse cu evreii, vă agitaseti? Atunci m am întrebat, cum dracu a făcut înțelegeri ascunse când veni si ne spuse ca se întâlni cu prim ministrul israelian si ca discuta despre posibilitate mutării ambasadei!? Ete că două ziare de prestigiu din Israel publică o conversație secretă între Merkel si johannist în care prima ii ordonă președintelui vostru să împiedice pe orice cale mutarea ambasadei. Purtătoarea de cuvânt a lui Merkel, întrebată fiind despre cele de mai sus declară că nu poate furniza informațiile cerute. În limbaj diplomatic asta înseamnă că este adevărat. Pai cine făcu bre înțelegeri secrete!?

Trimis folosind Tapatalk
L. E. Lasa l dracu de fb si ia ti informațiile pe cale naturală nu bașinuțe trase de te miri cine pe "rețeaua ta de socializare"
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Vin Noi 16, 2018 8:09 am

damblagiu scrie:I
L. E. Lasa l dracu de fb si ia ti informațiile pe cale naturală nu bașinuțe trase de te miri cine pe "rețeaua ta de socializare"


uuuhhh, s-a dat ordinul de îngropare? plm, când ne distram mai bine :lol:
bă, de data asta a fost prea-prea tare așa încât merită să ne-o scuturăm :mrgreen:
deci, te interesează nește bitcoini? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Vin Noi 16, 2018 8:17 am

inepuizabil

Imagine
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Vin Noi 16, 2018 8:17 am

Nu sunt interesat mai n Teo. Nu mă pricep si nici nu vreau să mă pricep. De ce eviți să spui ceva despre subiectul cu înțelegeri secrete? Acum câteva luni comentai aprins. Acu' de ce te eschivezi? Eu cred că dorința ta e doar de a manipula si inflama spiritele.
teo scrie:
damblagiu scrie:I
L. E. Lasa l dracu de fb si ia ti informațiile pe cale naturală nu bașinuțe trase de te miri cine pe "rețeaua ta de socializare"


uuuhhh, s-a dat ordinul de îngropare? plm, când ne distram mai bine
bă, de data asta a fost prea-prea tare așa încât merită să ne-o scuturăm :mrgreen:
deci, te interesează nește bitcoini?


Trimis folosind Tapatalk
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Vin Noi 16, 2018 8:18 am

teo scrie:inepuizabil

Imagine
Fix ce spuneam adineauri. Dacă vor apărea alte informații te faci ca uiți subiectul


Trimis folosind Tapatalk
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Vin Noi 16, 2018 8:30 am

damblagiu scrie: Eu cred că dorința ta e doar de a manipula si inflama spiritele.


și tu ziceai că nu te lasă nervi....țțțțțț :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bă, în gașca noastră avem un prieten care era pesedist. și distracția noastră principală era să-l întrebăm cum e să fie mereu în echipa luzărilor care-și luau plăcuța-n bot, seară de seară la 18:30, de la unul pe care n-au reușit să-l dea jos nici după două referendumuri. băi, ni se rupea sufletul să-l vedem cum ofta!
de aia zic că uneori te mai și înțeleg :mrgreen:
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Vin Noi 16, 2018 8:39 am

Vai de capul lui. Eu nu sunt pesedist. Nu m au lăsat nervii pt ca de regulă nu mă lasa. Sunt chiar vesel. Văd că ești tare mândru că l ai ținut pe base 10 ani.. Dar iar te eschivezi. Nu asta era subiectul

Trimis folosind Tapatalk
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Vin Noi 16, 2018 8:45 am

damblagiu scrie:Vai de capul lui. Eu nu sunt pesedist.


băi, greșeala recunoscută e pe jumătate iertată. ;)
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Vin Noi 16, 2018 8:57 am

teo scrie:
damblagiu scrie:Vai de capul lui. Eu nu sunt pesedist.


băi, greșeala recunoscută e pe jumătate iertată. ;)
Despre ce greșeală vorbești? Ai recunoscut vreo una? Eu te am iertat înainte să greșești. Deci cine a făcut înțelegeri secrete? Stiu ca pt unul care nu sărbătorește 1 decembrie ii convine acțiunea patriotică a președintelui. Așa că te iert.
Dar ce se mai aude cu valiza? Tot praf de prostit lumea e?
Trimis folosind Tapatalk
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde iuliangrecu » Vin Noi 16, 2018 10:14 am

de toata jena..

Deputatul Cătălin Rădulescu a ținut un discurs împotriva Uniunii Europene, invocând superioritatea civilizației din România, unde s-ar fi folosit prima scriere din lume, și atacând cu Brâncuși și cu istoria națională, totul din cauza raportului Comisiei Europene, care critica masacrarea legilor justiției.

„Leaganul civilizaţiei noastre este mult peste civilizaţia voastra, pentru că aici s-a folosit prima scriere din lume. Multe…nu mai dăm exemple…când, probabil Brancusi făcea statui, ei, pe la curţile regale inventau homosexualitatea sau făceau orgii. Multe…nu comparaţi istoria românilor cu istoria voastră, dragi colegi din alte ţări”.

„Ne-am săturat ca să fim trataţi inferior de către nişte străini. Românul nu e nici sclavul vostru, nu este nici mai inferior (sic!) ca voi. Cred că trebuie făcut acum front comun. Toate ţările astea care sunt nedreptăţite – inclusiv Italia, Spania, Ungaria, Cehia, Polonia – să facă front comun şi să arate câtorva ţărişoare că nu le pot numi ţări – Germania, Franţa , Olanda, Austria , să le arate că majoritatea în comunitatea europeană e invers. Nu patru ţări fac reguli pentru celelalte. Vrei tu Germania să arăţi că sunteti perfecti, fa-ţi şi tu DNA şi ANI la tine în ţară, vrei tu Franta să ne ceri noua să schimbăm legile cum vrei tu sau să schimbăm procurorii, faceţi si voi la fel. Atâta timp cât în ţările voastre vă comportaţi intr-un fel, acceptaţi corupţii şi nouă ne daţi lecţii.. ”, a mai declarat Cătălin Rădulescu.
Ultima oară modificat de iuliangrecu pe Vin Noi 16, 2018 10:33 am, modificat 1 dată în total.
-Esti gay? -Nu. De ce? -Te-am văzut vorbind cu un gay. -Nu sunt nici retardat și totuși vorbesc cu tine
Avatar utilizator
iuliangrecu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 3040
Membru din: Lun Ian 05, 2015 2:52 pm
Has thanked: 15897 times
Been thanked: 11585 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Vin Noi 16, 2018 10:31 am

damblagiu scrie:Dar ce se mai aude cu valiza? Tot praf de prostit lumea e?


băi, sigur n-ai supărat pe vreunul de-acolo de la voi de te pun tot la subiecte din ăstea grele? sau ăsta-i nivelul? :mrgreen:

p.s.: bă, se pare că acuzația aia cu întâi decembrie nu prinde la public.
aialaltă pe care o aveai pregătită am dat-o io pe țeavă înainte deci e nefolosibilă iar la întâlnirea asta, ghinion, am beut apă.
caută și tu altceva ce prinde la public, gen că am furat ca dragnea de la copiii săraci, că mi-a ascuns bitcoinii sub saltea.....plm, aveam pretenții de la tine :mrgreen:
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Vin Noi 16, 2018 11:11 am

teo scrie:
damblagiu scrie:Dar ce se mai aude cu valiza? Tot praf de prostit lumea e?


băi, sigur n-ai supărat pe vreunul de-acolo de la voi de te pun tot la subiecte din ăstea grele? sau ăsta-i nivelul? :mrgreen:

p.s.: bă, se pare că acuzația aia cu întâi decembrie nu prinde la public.
aialaltă pe care o aveai pregătită am dat-o io pe țeavă înainte deci e nefolosibilă iar la întâlnirea asta, ghinion, am beut apă.
caută și tu altceva ce prinde la public, gen că am furat ca dragnea de la copiii săraci, că mi-a ascuns bitcoinii sub saltea.....plm, aveam pretenții de la tine :mrgreen:
Vaiiii! Iese frustrarea la suprafață. Ce tot îi dai cu băutura? Nu înțeleg? Dacă îți e rușine să faci ceva nu face. Ce mare filozofie!? Deci cum e cu geanta? Dar cu înțelegeri ascunse? Nu te mai fofila.

Trimis folosind Tapatalk
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Vin Noi 16, 2018 11:21 am

Grecule, crezi ca UE cu mcv ul si rezoluția aia ti a vrut binele? Crezi ca, în general UE îți vrea binele? Eu cred că acolo fiecare trage spuza pe turta lui prin orice mijloace. Documentează te ce au încercat cu Polonia și Ungaria si ce reacție au avut ei. UE nu ne este nici mama nici tată. Doar pastem oile împreună, iar daca nu suntem cu băgare de seamă reeditam Miorița.

Trimis folosind Tapatalk
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Social

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 47 vizitatori


cron