Faze de toata jena

Politica, evenimente etc.

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde iuliangrecu » Mar Iun 19, 2018 7:14 am


Asta e de 1000 de ori mai grava decat OUG13!
-Esti gay? -Nu. De ce? -Te-am văzut vorbind cu un gay. -Nu sunt nici retardat și totuși vorbesc cu tine
Avatar utilizator
iuliangrecu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 3040
Membru din: Lun Ian 05, 2015 2:52 pm
Has thanked: 15897 times
Been thanked: 11585 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Mar Iun 19, 2018 8:46 am

#FMM :evil:

Varujan Vosganian (ALDE): "Nu ne putem salva pe rând, trebuie să ne salvăm toți odată!"
https://www.rfi.ro/politica-104084-codu ... va-pe-rand
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Mar Iun 19, 2018 9:07 am

:lol: :lol: :lol:
De unde scoateti mai toate gogosile astea!? Orice filmare, poza sau inregistare audio sunt acceptate in instanta cu conditia sa fie de o anumita calitate. De regula orice proba de genul asta depusa la dosar e contestata de partea adversa. In situatia asta se dispune o expertiza tehnica care lamureste autenticitatea probei. In legatura cu punctul doi nu mai zic nimic ca e asa de pueril.......! In orice caz, exista antidot si la treaba asta. Burlacia. Despre multumirile adresate votantilor si partidului de care amintesti, eu zic sa-i trimitem in UE.
Grav a fost existenta protocolului desecretizat ieri. Daca vecinul avea spate intra peste tine in casa, iti viola nevasta, iti dadea o mama de bataie, iar instanta te gasea vinovat pe tine si trebuia sa-i platesti vecinului daune morale. :lol: :lol: :lol:
Protocolul respectiv e semnat de Maior pt SRI, Kovesi pt. Parchetul General si Nicolae Popa, presedintele ICCJ. Surpriza! Popa sustine ca nu a semnat asa ceva. Rezulta ca protocolul respectiv e un fals. Cei indrituiti sa se sesiseze tac, deocamdata. Prevad explozia de injurii din partea propagandistilor cum ca profesorul Popa Nicolae e batran sclerozat, etc.
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21174 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Mar Iun 19, 2018 9:55 am

dp.jpeg
Pentru a putea vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj trebuie să vă autentificaţi.
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Mar Iun 19, 2018 10:16 am

Rad de mor. Ce usor e sa manipulezi. Indiciile temeinice, de care vorbeste domnul de mai sus, se refera la arestarea preventiva si e o prevedere ce exista in legislatia orcarei tari civilizate. Intrebare; nu ati auzit pe la TV interlopi ce au fost lasati in libertate dupa ce au amenintat, lovit, etc pana acum? Eu zic sa cititi legea si sa o interpretati voi nu sa va lasati influentati de interpretarea altora. Din postari ca cele de mai sus va informati? Eu zic sa va informati din fapte pe care le treceti prin filtrul mintii si chiar dupa asta sa nu fiti siguri 100%. Domnul respectiv spune ca nu e jurist, deci nu se pricepe la drept, ci este ziarist. Pai constat ca nici sa scrie corect nu stie. Eu imi permit sa nu scriu corect ca, de! ce vrei de la un constructor!?
Ultima oară modificat de damblagiu pe Mar Iun 19, 2018 10:21 am, modificat 1 dată în total.
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21174 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde iuliangrecu » Mar Iun 19, 2018 10:19 am

damblagiu scrie:Rad de mor. Ce usor e sa manipulezi.

Mda, mare manipulare face paralelii astia..

https://www.g4media.ro/anticoruptia-e-p ... ectii.html
Pentru a putea vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj trebuie să vă autentificaţi.
-Esti gay? -Nu. De ce? -Te-am văzut vorbind cu un gay. -Nu sunt nici retardat și totuși vorbesc cu tine
Avatar utilizator
iuliangrecu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 3040
Membru din: Lun Ian 05, 2015 2:52 pm
Has thanked: 15897 times
Been thanked: 11585 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Mar Iun 19, 2018 10:23 am

mai grav mi se pare că sluga varujană vorbește de "curățare" și de "reformă". ca să știm ce ne așteaptă.
https://www.g4media.ro/video-declaratia ... -rand.html
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Mar Iun 19, 2018 10:28 am

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

damblagiu scrie:.... Pai constat ca nici sa scrie corect nu stie. ....
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Mar Iun 19, 2018 10:32 am

iuliangrecu scrie:Mda, mare manipulare face paralelii astia..


Pai anticoruptia, daca s-a pus pe butuci a facut-o singura. Constat ca toate dosarele "grele" sunt achitate in instanta? Ori sunt de rahat, asta insemnand ca anticoruptia nu era chiar anticoruptie, ori instantele de judecata sunt "vandute" PSD-ului. Probabil veti spune ca suntem in situatia a doua. Probabil aveti dreptate. Asa cum CCR-ul a devenit brusc aservita PSD-ului veti considera ca si instantele sunt aservite.
Nu mai scriu nimic pe tema asta ca nu vreau sa mor taiat de tramvai :D
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21174 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Mar Iun 19, 2018 10:48 am

...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Mar Iun 19, 2018 11:07 am


:lol: :lol: :lol:
A fost reancalzita ciorba,noapte ca hotii. Pai, daca votau dimineata, votau altfel? Il aveti paznic de nadejde pe Gotiu, care spune ca picoteaza in sedintele parlamentului pt ca sta noaptea treaz sa vegheze hotii de la guvernare. O fi adormit? Io zic sa citeasca Prazlea cel voinic si merele de aur. Invata de la Prazlea cum pazea el merele de aur. Il va ajuta in actiunea lui.
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21174 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Mar Iun 19, 2018 11:30 am

...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Mar Iun 19, 2018 11:59 am

Ma intreb, daca doamna Carmen ar fi lovita de fulger, eu m-as bucura? Cred ca sunt defect. Mie mi-ar parea rau. Doamne, departe s-a ajuns! Ura mananca si sufletul si mintea.
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21174 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Mar Iun 19, 2018 12:33 pm

Dragnea i-ar scăpa pe vinovații de la #Colectiv, doar ca să se salveze pe el!
Acum o lună și jumătate, Forumul Judecătorilor a făcut o analiză de 141 de pagini asupra a ceea ce propunea majoritatea lui Dragnea și Tăriceanu. Analiza este foarte tehnică, plină de citate în latină, dar, la un moment dat autorii analizei nu mai suportă și scriu: ” Textul propus denotă o grijă pentru infractorii care nu pot să trăiască mereu în stres că cineva îi poate denunța, mai ales pe lucruri care le-au făcut acum mulți ani”. Sau:” infracțiunile împotriva vieții, cele împotriva patrimoniului comise de către infractori ,,profesioniști” vor fi imposibil de instrumentat”! Mai clar, un criminal profesionist sau un pedofil cu experiență – experiență suplimentară dacă lucrează în poliție și cunoaște procedurile...- va scăpa.
https://newsweek.ro/opinii/dragnea-i-ar ... veze-pe-el
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Mar Iun 19, 2018 5:50 pm

CNCD-ul și-a cam luat "nește" oral. Și mai urmează! :lol:

Curtea de Apel București i-a dat, marți, câștig de cauză jurnalistului Cristian Tudor Popescu în disputa cu Consiliul Național pentru Combaterea Discriminării care îl amendase cu 1.000 de lei pentru că a comparat-o pe Viorica Dăncilă cu un pavian.
https://www.hotnews.ro/stiri-esential-2 ... stului.htm
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Social

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 15 vizitatori


cron