Faze de toata jena

Politica, evenimente etc.

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Joi Iul 19, 2018 7:14 pm

Teulică, trec peste încercarea ta de a deturna subiectul. Intrebare; ce făceați voi sibienii când noi bucureștenii ne luptăm p acilea cu ceașcă? Pai voi, beneficiați de avantaje doar pt faptul că fiu său era "conducătorul" județului. În rest revin. Oare să l întreb dacă cei de la service mi au făcut treaba buna!?

Trimis folosind Tapatalk
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Joi Iul 19, 2018 8:02 pm

Tudorel s-a făcut că plouă, omul lor de la MJ s-a tirat în concediu, Răzgândeanu s-a răzgândit iar Veorica se gândește ce surpriză îi pregătește diicotu'. Păi cum ai vrea s-apară OUGheul?
Idiotul de Mișa dă prima dată în viața lui un răspuns corect iar Orlando de la Discotecă face spume și vrea să-l demită.
Domnu' Olguța Manda, zis prostu' satului, n-a reușit să facă cvorum fiindcă până și cretinii pesediști vor olincuzivuri la turci nu ședințe oligofrene. Ocazie cu care sesiunea nu se mai prelungește iar Veorica poa să vadă liniștită telenovelele că s-a 'nchis la pită pentru OUG.
Tarcea a dat termen 1 septembrie să se redacteze motivările așa că hoțul care a furat banii de la copiii săraci și criticul de artă cimitirească nu se simt prea bine.
Latrina aruncă un sondaj la oha cu florăreasa Găbiță Pandelache în polpozișăn, peste Ficus dar fără legătură cu el. Ca să priceapă hoțul ăla care a furat banii de la copiii săraci.
Nu s-a mai plafonat gazu'. L-au scumpit :mrgreen:
Moda numerelor cu "oral cu perversiuni la pesede" ne arată câtă ură a acumulat populația. Spre fericirea lui Băse care a trecut pe doi :mrgreen:

37324647_2122181714459378_6802831685483233280_n.jpg37381179_2061969553845170_893218597587910656_n.png
Pentru a putea vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj trebuie să vă autentificaţi.
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Joi Iul 19, 2018 8:29 pm

Teo! Pe bune!?


Trimis folosind Tapatalk
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde iuliangrecu » Joi Iul 19, 2018 8:43 pm

damblagiu scrie:Teo! Pe bune!?

Cică da
Imagine
După nr pare ca e IT-ust sorosist care munceste la o multinationala. După mașina, nu..
-Esti gay? -Nu. De ce? -Te-am văzut vorbind cu un gay. -Nu sunt nici retardat și totuși vorbesc cu tine
Avatar utilizator
iuliangrecu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 3040
Membru din: Lun Ian 05, 2015 2:52 pm
Has thanked: 15897 times
Been thanked: 11585 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Mie Iul 25, 2018 6:32 pm

"Ma bucur ca ma aflu aici, la Pristina, in prima mea vizita in Muntenegru..."
http://www.ziare.com/vasilica-viorica-d ... ta-1522887


giiiizzz....opriți-o până nu-i prea târziu! :crazy:
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Mie Iul 25, 2018 8:04 pm

băi nene, ce dreaqu e cu idioții ăștia?

"Virusul ar fi și în alt complex .... Nu există antidot, nu există vaccin, nu există medicamente, singura metodă este sacrificarea. Porcii se incinerează, este o muncă extraordinară. Acolo este ca la Auschwitz" a spus ministrul Petre Daea.
https://www.agroinfo.ro/economic/exclus ... zootehniei
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Joi Iul 26, 2018 12:24 pm

pe bune, am impresia că la Guvern e în plină desfășurare concursul "Cel mai prost din curtea școlii"

Carmen Dan, despre incendiile din Grecia: “Orice om are destinul lui pe care nu îl poate evita”
https://stirileprotv.ro/stiri/actualita ... evita.html
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde pozeDECAT » Joi Iul 26, 2018 8:49 pm

teo scrie:pe bune, am impresia că la Guvern e în plină desfășurare concursul "Cel mai prost din curtea școlii"

Carmen Dan, despre incendiile din Grecia: “Orice om are destinul lui pe care nu îl poate evita”
https://stirileprotv.ro/stiri/actualita ... evita.html


Seria asta nu cred ca poate fi intamplatoare. Sigur trebuie sa fie rezultatul aplicarii unor criterii de selectie a celor pusi in functia de ministru :mrgreen: Totusi, daca teoria mea e corecta si au fost consecventi in urmarirea acestor criterii, nu inteleg de ce nu-l lasa sa vorbeasca mai mult si pe ala de la ministerul economiei, sa-si atinga si el potentialul, ca banuiesc ca a trecut cu brio prin criteriile alea :lolno:
http://www.pozeDECAT.wordpress.com
Mârlănia salvează România!
Avatar utilizator
pozeDECAT
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 2558
Membru din: Joi Aug 21, 2014 12:11 am
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14133 times
Been thanked: 12769 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Vin Iul 27, 2018 6:43 pm

Teo, tu ești managerul topicului ăsta. Nu ne zici nimic de declarațiile lui Orban maghiarul, declarații făcute la baile Tușnad împreună cu câțiva membrii ai guvernului maghiar? Sau doar de guvernul româniei ai dezlegare sa spui lucruri urâte?! Grecule, crezi ca si astea sunt provocări a unor neica nimeni ca să ne invrajbeasca? Vreau sa vad un ungur care, din proprie inițiativă să iasă cu drapelul româniei în fața blocului de 1 decembrie.

Trimis folosind Tapatalk
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Vin Iul 27, 2018 9:29 pm

Dacă izbucnește vreun război, de la proasta ni se trage! :lol:

Viorica Dăncilă, o nouă gafă în Macedonia: A inventat un nou tip de cetățenie, cea ”aromână”
”Am abordat subiectul comunităților … ăăă… republicii… a cetățenilor macedoni (sic!) în România, dar și a cetățenilor aromâni din Republica Macedonia”
https://www.g4media.ro/video-viorica-da ... omana.html
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Sâm Iul 28, 2018 1:33 am

teo scrie:Dacă izbucnește vreun război, de la proasta ni se trage!

Viorica Dăncilă, o nouă gafă în Macedonia: A inventat un nou tip de cetățenie, cea ”aromână”
”Am abordat subiectul comunităților … ăăă… republicii… a cetățenilor macedoni (sic!) în România, dar și a cetățenilor aromâni din Republica Macedonia”
https://www.g4media.ro/video-viorica-da ... omana.html
Cu cine Teo, cu Macedonia!? Cu Israelul nu cred. A făcut Dragnea înțelegeri secrete cu evreii , că așa ne zise dom președinte. 'aide bre că nu mai pun multi botul la prosteli d' astea oricât de proastă e viorica. Bem o bere împreună de 1 decembrie?

Trimis folosind Tapatalk
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Sâm Iul 28, 2018 6:35 am

damblagiu scrie: Bem o bere împreună de 1 decembrie?


de ce? ca să afle lumea că-s un ungur bețiv care se îmbată pe unde apucă? :mrgreen:
n-ajunge că-s vai fecesebeu' meu fiindcă nu sărbătoresc sfânta zi ghetodacă?

cu bere sau fără, veorica tot proastă e iar dragnea tot a furat banii de la copiii săraci! :twisted:
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Sâm Iul 28, 2018 7:46 am

teo scrie:
damblagiu scrie: Bem o bere împreună de 1 decembrie?


de ce? ca să afle lumea că-s un ungur bețiv care se îmbată pe unde apucă? :mrgreen:
n-ajunge că-s vai fecesebeu' meu fiindcă nu sărbătoresc sfânta zi ghetodacă?

cu bere sau fără, veorica tot proastă e iar dragnea tot a furat banii de la copiii săraci! :twisted:
Hai măi Teo că folosim d'alea fără alcool, că doar odată pe an e ziua marii uniri. Cât, despre viorica, e proastă si dragnea o fi furat banii de care vorbești. Să i ia dracu, dar, ca să fii credibil zi broțioare si de ceilalți care sunt proști si hoți......sau altul e scopul tău, nu să dezvălui prostia si hoția din fruntea țării!?

Trimis folosind Tapatalk
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde HHR » Dum Iul 29, 2018 11:56 am

damblagiu scrie: Vreau sa vad un ungur care, din proprie inițiativă să iasă cu drapelul româniei în fața blocului de 1 decembrie.

Trimis folosind Tapatalk


La noi, la unguri, festivismul nu cuprinde evenimente ca: înfrîngerile, întoarcerea armelor, romanizările ... ș.a.m.d. Are și festivismul limite rezonabile !
HHR
Consilier
 
Mesaje: 4695
Membru din: Lun Iun 30, 2014 2:28 pm
Has thanked: 13980 times
Been thanked: 17547 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Dum Iul 29, 2018 12:21 pm

HHR scrie:
damblagiu scrie: Vreau sa vad un ungur care, din proprie inițiativă să iasă cu drapelul româniei în fața blocului de 1 decembrie.

Trimis folosind Tapatalk


La noi, la unguri, festivismul nu cuprinde evenimente ca: înfrîngerile, întoarcerea armelor, romanizările ... ș.a.m.d. Are și festivismul limite rezonabile !
Te simți romanizat bre!? Cine ti a făcut asta!? Zi mi l mie ca jar mănâncă!

Trimis folosind Tapatalk
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Social

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 20 vizitatori