Thassos4ever!

Vacanta mea/ impresii de vacanta

Re: Thassos4ever !

Mesaj necititde HHR » Joi Aug 13, 2015 3:04 pm

Mihaela scrie: Am facut liste cu ce avem de facut pe zile ca sa nu ne trezim in seara plecarii ca nu avem toate bagajele gata.


... pacat, facea parte din farmecul plecarii. :mrgreen:
HHR
Consilier
 
Mesaje: 4695
Membru din: Lun Iun 30, 2014 2:28 pm
Has thanked: 13980 times
Been thanked: 17547 times

Re: Thassos4ever !

Mesaj necititde iuliangrecu » Joi Aug 13, 2015 3:04 pm

Mihaela scrie:Ce rautacios esti! El acum 2 seri te-a pupat si tu zici ca il uitam acasa :thumbdown: Cand incepe taica-su sa care bagajele la masina e primul care iese pe usa mereu.

Eu vorbesc din experienta.. :shh:
-Esti gay? -Nu. De ce? -Te-am văzut vorbind cu un gay. -Nu sunt nici retardat și totuși vorbesc cu tine
Avatar utilizator
iuliangrecu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 3040
Membru din: Lun Ian 05, 2015 2:52 pm
Has thanked: 15897 times
Been thanked: 11585 times

Re: Thassos4ever !

Mesaj necititde Mihaela » Joi Aug 13, 2015 3:11 pm

HHR scrie:
Mihaela scrie: Am facut liste cu ce avem de facut pe zile ca sa nu ne trezim in seara plecarii ca nu avem toate bagajele gata.


... pacat, facea parte din farmecul plecarii. :mrgreen:


No way! Am facut asa acum 5 ani cand am plecat in luna de miere. Pe la 21-22 eram in magazine si cautam valiza ca ne mai trebuia una. A fost un haos total. Nu mai vreau asa ceva. Acum suntem tare relaxati, chiar prea relaxati.
Fan inrait Masha and the Bear
Avatar utilizator
Mihaela
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 989
Membru din: Lun Feb 24, 2014 10:12 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 1396 times
Been thanked: 3048 times

Re: Thassos4ever !

Mesaj necititde olalex » Joi Aug 13, 2015 4:55 pm

Salutare oameni in concediu !!! Vom ajunge si noi pe 20 in Skala Potamia, dar din cauza unor probleme a trebuit sa optam la un sejur cu autocarul. E cineva amator, in perioada 21 - 26 (sau chiar mai putin), sa inchiriem o masina si sa gustam impreuna din adevaratul farmec al insulei ??? Suntem un cuplu tanar (33 cu 29) pentru prima data in thassos, pentru a doua oara in Grecia (anul trecut am bifat Zakinthos si pur si simplu ne-am indragostit de tara asta :crazy: ). Abia am descoperit forum si abia astept sa citesc impresiile voastre live !!!!
Concediu placut va dorim si soare din plin !!!!!
Avatar utilizator
olalex
 
Mesaje: 3
Membru din: Joi Aug 13, 2015 4:28 pm
Localitate: Focsani
Has thanked: 0 time
Been thanked: 14 times

Re: Thassos4ever !

Mesaj necititde Mihaela » Lun Aug 17, 2015 12:04 pm

AMR 2 zile
Fan inrait Masha and the Bear
Avatar utilizator
Mihaela
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 989
Membru din: Lun Feb 24, 2014 10:12 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 1396 times
Been thanked: 3048 times

Re: Thassos4ever !

Mesaj necititde Mihaela » Mar Aug 18, 2015 10:27 pm

AMR 24 ore pana la plecare. Niciodata nu am fost atat de nerabdatoare. Poate din cauza ca am admirat pozele celor care au fost deja in Thassos :?:
Fan inrait Masha and the Bear
Avatar utilizator
Mihaela
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 989
Membru din: Lun Feb 24, 2014 10:12 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 1396 times
Been thanked: 3048 times

Re: Thassos4ever !

Mesaj necititde Maria » Lun Aug 24, 2015 10:46 am

Dupa Iris Gold, barbatii au nevoie de o gura de aer. Chiar daca se duc cu fata, nu cu nevasta :D
Pentru a putea vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj trebuie să vă autentificaţi.
Avatar utilizator
Maria
Consilier
 
Mesaje: 1013
Membru din: Mie Ian 29, 2014 5:53 pm
Has thanked: 15870 times
Been thanked: 8914 times

Re: Thassos4ever !

Mesaj necititde Malex » Lun Aug 24, 2015 10:54 am

Ai dreptate Maria, ba mai mult nici nu trebuie neapărat să ajungă acolo...doar trebuie să existe amenințarea cu Iris Gold....anul acesta ne-am cam "afumat" noi băieții într-o seară și apoi doamnele ne-au amenințat cu o vizită la Iris Gold dacă se repetă isprava...asa că am incercat să fim cuminți deși am mai luat un cartonaș galben...era cât pe ce să ajungem acolo...
”Realitatea este o halucinație provocată de lipsa de alcool”
Avatar utilizator
Malex
Consilier
 
Mesaje: 332
Membru din: Joi Mai 15, 2014 9:02 am
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 6256 times
Been thanked: 2018 times

Re: Thassos4ever !

Mesaj necititde Ade » Lun Aug 24, 2015 10:58 am

Maria scrie:Dupa Iris Gold, barbatii au nevoie de o gura de aer. Chiar daca se duc cu fata, nu cu nevasta :D

Ce sa mai zica aia care au fost si cu fata si cu nevasta... Gabriel vrea sa depuna o petitie sa se mute drumu ala de acolo :wave:
Avatar utilizator
Ade
Consilier
 
Mesaje: 1335
Membru din: Dum Feb 23, 2014 5:54 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 9587 times
Been thanked: 9035 times

Re: Thassos4ever !

Mesaj necititde pozeDECAT » Lun Aug 24, 2015 11:05 am

Maria scrie:Dupa Iris Gold, barbatii au nevoie de o gura de aer. Chiar daca se duc cu fata, nu cu nevasta :D

Cand am fost eu era cat pe ce sa am nevoie de respiratie gura la gura ... :problem:
http://www.pozeDECAT.wordpress.com
Mârlănia salvează România!
Avatar utilizator
pozeDECAT
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 2558
Membru din: Joi Aug 21, 2014 12:11 am
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14134 times
Been thanked: 12770 times

Re: Thassos4ever !

Mesaj necititde Maria » Lun Aug 24, 2015 11:06 am

pozeDECAT scrie:
Maria scrie:Dupa Iris Gold, barbatii au nevoie de o gura de aer. Chiar daca se duc cu fata, nu cu nevasta :D

Cand am fost eu era cat pe ce sa am nevoie de respiratie gura la gura ... :problem:

ahahahahhahaaaaaa!!!!!! si era curtea goala?
Avatar utilizator
Maria
Consilier
 
Mesaje: 1013
Membru din: Mie Ian 29, 2014 5:53 pm
Has thanked: 15870 times
Been thanked: 8914 times

Re: Thassos4ever !

Mesaj necititde pozeDECAT » Lun Aug 24, 2015 11:11 am

Nu, eu ma uitam preventiv sa vad cine mi-ar putea face respiratie gura la gura ca nu mai ieseau din magazin urmatoarele: consoarta cu fata noastra si verisoara ei cu fata ei ... Cand au iesit am tras puternic aer in piept si le-am spus ca mai taiem de la benzina si le pun sa impinga masina ...
http://www.pozeDECAT.wordpress.com
Mârlănia salvează România!
Avatar utilizator
pozeDECAT
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 2558
Membru din: Joi Aug 21, 2014 12:11 am
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14134 times
Been thanked: 12770 times

Re: Thassos4ever !

Mesaj necititde AlinE » Lun Aug 24, 2015 1:29 pm

Aseara la Iris Gold era plin in Limenas. Am noroc cu nevasta ca nu se omoara cu bijuteriile.
Hunter

Pentru ca răul să triumfe este suficient ca cei buni să nu facă nimic. E. BURKE
Avatar utilizator
AlinE
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 1553
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:48 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 725 times
Been thanked: 3058 times

Re: Thassos4ever !

Mesaj necititde pozeDECAT » Lun Aug 24, 2015 9:50 pm

De fapt, in spiritul acelor articole "de presa" cu cataclisme care sigur se vor intampla in septembrie si in noiembrie :crazy: (viewtopic.php?f=37&t=75&start=510#p40227) ar trebui ca niste "baieti de bine" sa deschida un topic cu Iris Gold. Sa-i mute pe acest nou topic pe bulgarii care sicaneaza cu cuie romanii care tranziteaza Bulgaria si sa spuna ca pe rampa aia care urca la Iris risti nasoale din cauza lor. Sa anunte ca sunt unii de la Vaslui care pe o raza de 500 de metri in jurul Iris au scos benzina din rezervoarele clientilor cat astia s-au dus sa cumpere. Ca alora cu motorina le-au pus pasta de dinti pe clantele de la usile masinilor ... In fine, "stiri" d'astea nasoale-nasoale, scrise cu caracter "times new roman" daca s-ar putea ... Cand s-o umple cu cateva stiri d-astea putem sa deschidem pagina respectiva si sa ne "avertizam consoartele" ca e riscant sa mergema acolo. Uite! Vrei sa patim ceva la Iris !? N-am scapa de un drum acolo ? :twisted:
http://www.pozeDECAT.wordpress.com
Mârlănia salvează România!
Avatar utilizator
pozeDECAT
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 2558
Membru din: Joi Aug 21, 2014 12:11 am
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14134 times
Been thanked: 12770 times

Re: Thassos4ever !

Mesaj necititde Moniq » Mar Aug 25, 2015 8:22 am

Maria scrie:Dupa Iris Gold, barbatii au nevoie de o gura de aer. Chiar daca se duc cu fata, nu cu nevasta :D


din ce zona sunt pozele?? e f frumos acolo si as vrea sa merg si eu la terasa respectiva...
Moniq
 
Mesaje: 3
Membru din: Mar Iun 23, 2015 8:19 pm
Has thanked: 0 time
Been thanked: 2 times

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Insula Thassos

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 52 vizitatori