Kappa.art.gallery

Obiective turistice

Kappa.art.gallery

Mesaj necititde HHR » Dum Oct 18, 2015 11:44 am

https://www.facebook.com/Kappa.art.gallery
Un loc unde retina mea si`a stins setea de arta naiva si decorativa. In Potos, la nici 50 de metri de cartierul general al cuanei Sophia (draga de ea !).Doar retina .... caci preturile sunt destul de prohibitive pentru lucrarile de anvergura.Oricum, macar cu o pisicuta stilizata puteti pleca de acolo.
Luati de priviti si va minunati:
Pentru a putea vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj trebuie să vă autentificaţi.
HHR
Consilier
 
Mesaje: 4695
Membru din: Lun Iun 30, 2014 2:28 pm
Has thanked: 13980 times
Been thanked: 17547 times

Re: Kappa.art.gallery

Mesaj necititde HHR » Joi Iun 22, 2017 5:57 pm

Galeriile Kappa sunt la locul lor, cu lucrări demne de băgat în seamă. Prin urmare, trebuie să băgați un ochi sau chiar mai mulți, dacă vreți și altceva în afară de prostioarele de serie, cu scoici, nisip, lipici sau mîțe modelate în lemn la numa un heuro !
Pentru a putea vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj trebuie să vă autentificaţi.
HHR
Consilier
 
Mesaje: 4695
Membru din: Lun Iun 30, 2014 2:28 pm
Has thanked: 13980 times
Been thanked: 17547 times

Re: Kappa.art.gallery

Mesaj necititde iuliangrecu » Joi Iun 22, 2017 10:16 pm

HHR scrie:Galeriile Kappa sunt la locul lor, cu lucrări demne de băgat în seamă. Prin urmare, trebuie să băgați un ochi sau chiar mai mulți, dacă vreți și altceva în afară de prostioarele de serie, cu scoici, nisip, lipici sau mîțe modelate în lemn la numa un heuro !

Eu, sincer, uneori nu prea inteleg arta asta.. ma uit exact ca mîța aia modelata..
Dar nu-s nici adeptul prostioarelor de serie
-Esti gay? -Nu. De ce? -Te-am văzut vorbind cu un gay. -Nu sunt nici retardat și totuși vorbesc cu tine
Avatar utilizator
iuliangrecu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 3040
Membru din: Lun Ian 05, 2015 2:52 pm
Has thanked: 15897 times
Been thanked: 11585 times


Înapoi la Atractii si harti Thassos

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 18 vizitatori