SPORT

Dispozitive mobile, bancuri, sport, animale de companie, shopping, etc.

Re: SPORT

Mesaj necititde damblagiu » Vin Iul 01, 2016 12:37 pm

HHR scrie:Creca ieri ai tinut cu polonejii :mrgreen:


Sa sti ca da. Simteam ca-s mai de-ai nostri.
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: SPORT

Mesaj necititde HHR » Dum Iul 03, 2016 3:57 pm

In seara asta te rog sa tii cu francejii.
I`as vrea facuti surcele de pescarii si Icelanda.
HHR
Consilier
 
Mesaje: 4695
Membru din: Lun Iun 30, 2014 2:28 pm
Has thanked: 13980 times
Been thanked: 17547 times

Re: SPORT

Mesaj necititde damblagiu » Dum Iul 03, 2016 5:41 pm

HHR scrie:In seara asta te rog sa tii cu francejii.
I`as vrea facuti surcele de pescarii si Icelanda.


Nu cred ca mai merge treaba. Am uitat si am tinut cu Tara Galilor in meciul cu Belgia si uite ce scor a fost. Mi-as dori o finala la care sa nu se fi gandit nimeni.
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: SPORT

Mesaj necititde pozeDECAT » Dum Iul 03, 2016 9:06 pm

Da, pierderea italienilor mi-a rasturnat "previziunea". Am crezut ca o sa-i bata pe nemti pentru ca as crede ca Islanda o sa treaca si de francezi. Ma gandeam ca o sa fie egal (0-0) si o s a piarda francezii de emotie la 11 m ... Pe urma, daca era cu Italia semifinala, astia ar fi fost aroganti si ar fi furat-o cu 1-0 din neglijenta. Asa, cu nemtii, nu stiu ce sa zic. Pentru ca ma gandeam la o finala Tara Galilor - Islanda. Asta pentru ca am impresia ca galezii o sa-i bata si pe portughezi.
http://www.pozeDECAT.wordpress.com
Mârlănia salvează România!
Avatar utilizator
pozeDECAT
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 2558
Membru din: Joi Aug 21, 2014 12:11 am
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14134 times
Been thanked: 12770 times

Re: SPORT

Mesaj necititde iuliangrecu » Dum Iul 03, 2016 9:56 pm

pozeDECAT scrie:Nu toti. Inca mai e loc si de o finala Islanda - Tara Galilor.

Pt Islanda, nu mai ie loc.. si eu am sperat la aceeasi surpriza :(
-Esti gay? -Nu. De ce? -Te-am văzut vorbind cu un gay. -Nu sunt nici retardat și totuși vorbesc cu tine
Avatar utilizator
iuliangrecu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 3040
Membru din: Lun Ian 05, 2015 2:52 pm
Has thanked: 15897 times
Been thanked: 11585 times

Re: SPORT

Mesaj necititde HHR » Lun Iul 04, 2016 8:24 am

A fost cel putin epic sa`i vezi pe toti francejii aia nativi si bronzati pe malul Senei stand la umbra marseiezei. Macar islandejii erau toti cu “son” in capat (probabil un fel de “escu” de la noi).Deci, Islanda a fost infranta in mod detasat de Africa. Cum dreaqu sa se puna vanatorii de balene cu descendentii lui Kunta-Kinte.Parte din golurile africanilor au fost marcate de jucatori albi, semn cu footballul african are nevoie, pentru finalizare, de sprijin european.
HHR
Consilier
 
Mesaje: 4695
Membru din: Lun Iun 30, 2014 2:28 pm
Has thanked: 13980 times
Been thanked: 17547 times

Re: SPORT

Mesaj necititde Sindrom » Lun Iul 04, 2016 5:29 pm

Aoleo lipsesc de acilea si va faceti sperante.
Imi pare rau ca n-am avut timp sa ma duc sa pun la pariuri ca da Franta mai mult de 4 goluri. :))

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
Sindrom
Fan Thassos
 
Mesaje: 479
Membru din: Sâm Apr 19, 2014 9:24 pm
Has thanked: 166 times
Been thanked: 1347 times

Re: SPORT

Mesaj necititde pozeDECAT » Lun Iul 04, 2016 6:02 pm

Sindrom scrie:Imi pare rau ca n-am avut timp sa ma duc sa pun la pariuri ca da Franta mai mult de 4 goluri. :))

:idea: Sumudica, tu esti ?
http://www.pozeDECAT.wordpress.com
Mârlănia salvează România!
Avatar utilizator
pozeDECAT
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 2558
Membru din: Joi Aug 21, 2014 12:11 am
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14134 times
Been thanked: 12770 times

Re: SPORT

Mesaj necititde Sindrom » Lun Iul 04, 2016 7:42 pm

Nu nu...sumudica o are mica...eu dupa ultimile calcule aritmetice imi dadu' mai bine

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
Sindrom
Fan Thassos
 
Mesaje: 479
Membru din: Sâm Apr 19, 2014 9:24 pm
Has thanked: 166 times
Been thanked: 1347 times

Re: SPORT

Mesaj necititde HHR » Vin Iul 08, 2016 6:39 am

Berlinul a cazut !
HHR
Consilier
 
Mesaje: 4695
Membru din: Lun Iun 30, 2014 2:28 pm
Has thanked: 13980 times
Been thanked: 17547 times

Re: SPORT

Mesaj necititde HHR » Dum Iul 10, 2016 10:56 pm

Meciul a inceput, ca majoritatea, de la zero la zero.Dupa cum au inceput, si francejii si portughejii, voiau sa castige.Oricum, intr`o logica a scorurilor, e ca si cum Ungaria era in finala, ce dreaqu, doar a remizat cu portughejii.L`au cotoit pe Ronaldo, a vinit doctoru` si i-a dat cu spray, Asta fac doctorii de football, dau cu spray; oricat de mare e geanta cu care intra pe teren, ea e plina de sprayuri. Probabil e un rahat ce amorteste.Francejii erau in albastru, nasoala combinatie: negru-albastru.Trebuie sa schimbe ceva, ori jucatorii ori echipamentul. Elefant, Ronaldo e cotoit rau. In alta ordine de idei, ce elefantu` meu cauti la un turneu final cand te bazezi pe un singur jucator ? Exagerez, romanii nu se bazau pe nimic si tot au prins turneul. Sisoko (cu accentul pe ultimele doo silabe) se da la puarta portughejilor.Ronaldo iese de pe teren, dupa cum ziceam, elefant.In locu` lui intra un chelios cu nume imposibil, cuarezma, parca e ceva zeu aztec, se fatzaie umpic prin fata portii francejilor si ia elefatul in mana. Un meci de cacat.Doi negri se lovesc; au tricouri diferite, clar, nu sunt in aceeasi echipa, deci, nu sunt tampiti sa se incurce reciproc.Sisoko mai phute un shut pe puarta.Aut (cu accent pe u).Portughejii au niste ocazii de rahat.Francejii, la fel. Meci de rahat.M`am hotarat, tin cu portughejii, primo – sunt aproape la fel de buni ca ungurii si secondo – sunt mai allbi decat francejii.Zero la zero la pauza.Elefant.Vreau sa ma culc cu mine, sa dorm. Nu pot, mai am fo doo beri dosite in congelator. Tre` sa le dovedesc, in plus, am hotarat sa tin cu portughejii.Incepe. Imi dau seama ca ala mare e la vecinu`. Il recuperez cu urlete. Nu`l bat, il injur in gand. Sunt descumpanit, astia au schimat portile. Imi dau in reset topo si incep sa urmaresc.Ce dreaqu cauta echipele astea`n finala; doo echipe africano-latine ? In logica brexitului, daca eram regina angliei, organizam o finala alternativa, pe uemblei, tara galilo-teutonia.Meciul e lax, comentatorii o labaresc pe teme de istorii fotbalistice.Elefant, sunt doi si nu fac cat juma` de Cristian Tzopescu.Grizman phute doo shuturi pe puarta. Nu baga. Lipsa lui Ronaldo e un handicap pentru portugheji si faptul ca francejii nu le`0 trag e semn cu portughejii sunt, totusi, buni, sau francejii, totusi, prosti.Ar fi fost mai buna finala mica. Portughejii rateaza, de fapt, amebe echipe nu fac altceva decat sa rateze, de mai bine de o ora si ceva. Portughejii vor sa castige. Firesc. Francejii, la fel, nu vor sa se faca de cacat.Ocazie mare, cacat, sunt la frigider, bine ca nuie gol.Publicul majoritar canta marseieza.Sisoko (creca asta a fo` si ceva personaj retard de la mastersheful proteveului) mai phute un shut pe puarta.Minutu` 89, ma cac in bafta lor, tot nula-nula ie.Jiniac rateaza, cacat, tre sa mai stau la prelungiri. De unde fac rost de bere ? Gata, zero-zero.
HHR
Consilier
 
Mesaje: 4695
Membru din: Lun Iun 30, 2014 2:28 pm
Has thanked: 13980 times
Been thanked: 17547 times

Re: SPORT

Mesaj necititde Sindrom » Lun Iul 11, 2016 9:20 am

1-0 ;)

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
Sindrom
Fan Thassos
 
Mesaje: 479
Membru din: Sâm Apr 19, 2014 9:24 pm
Has thanked: 166 times
Been thanked: 1347 times

Re: SPORT

Mesaj necititde iuliangrecu » Vin Aug 05, 2016 10:24 am

Astazi, Irina Begu joaca finala Florianopolis Brazilia!

Imagine
-Esti gay? -Nu. De ce? -Te-am văzut vorbind cu un gay. -Nu sunt nici retardat și totuși vorbesc cu tine
Avatar utilizator
iuliangrecu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 3040
Membru din: Lun Ian 05, 2015 2:52 pm
Has thanked: 15897 times
Been thanked: 11585 times

Re: SPORT

Mesaj necititde pozeDECAT » Vin Aug 05, 2016 11:53 am

Daca o inteapa faimosul tantar a lu' Zika ? :shifty: N-a tinut cont deloc de ce a avertizat-o Simona Halep ... Pe vremea mea ar fi fost o stire doar daca o intepa Zico ...
Sa-i uram mult succes, ca e o fata muncitoare si serioasa si merita sa aib recunoasterea efortului :clap:
http://www.pozeDECAT.wordpress.com
Mârlănia salvează România!
Avatar utilizator
pozeDECAT
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 2558
Membru din: Joi Aug 21, 2014 12:11 am
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14134 times
Been thanked: 12770 times

Re: SPORT

Mesaj necititde iuliangrecu » Vin Aug 05, 2016 1:32 pm

Steaua - Manchester City, în play-off-ul Ligii Campionilor, exact ce-si dorea Tamas..

Ruta non-campioanelor

Steaua (România) - Manchester City (Anglia)

FC Porto (Portugalia) - AS Roma (Italia)

Ajax (Olanda) - FC Rostov (Rusia)

Young Boys (Elveţia) - Borussia Monchengladbach (Germania)

Villarreal (Spania) - AS MOnaco (Franţa)

Ruta campioanelor

Ludogorets Razgrad (Bulgaria) - Viktoria Plzen (Cehia)

Celtic (Scoţia) - Hapoel Beer-Sheva (Israel)

FC Copenhaga (Danemarca) - APOEL (Cipru)

Dundalk (Irlanda) - Legia Varşovia (Polonia)

Dinamo Zagreb (Croaţia) - FC Salzburg (Austria)

http://www.digisport.ro/Sport/FOTBAL/Co ... gue+Steaua
Pentru a putea vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj trebuie să vă autentificaţi.
-Esti gay? -Nu. De ce? -Te-am văzut vorbind cu un gay. -Nu sunt nici retardat și totuși vorbesc cu tine
Avatar utilizator
iuliangrecu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 3040
Membru din: Lun Ian 05, 2015 2:52 pm
Has thanked: 15897 times
Been thanked: 11585 times

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Diverse

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 104 vizitatori