TV

Dispozitive mobile, bancuri, sport, animale de companie, shopping, etc.

Re: TV

Mesaj necititde Ade » Vin Noi 06, 2015 10:56 pm

Au fost 2 fete imbracate in piele, la alea sigur a lacramat...cantau prost, nu din alt motiv.
Avatar utilizator
Ade
Consilier
 
Mesaje: 1335
Membru din: Dum Feb 23, 2014 5:54 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 9587 times
Been thanked: 9035 times

Re: TV

Mesaj necititde HHR » Vin Noi 06, 2015 10:57 pm

Nu, de regula cand apartinatorii stau pe Vocea Romaniei, io stau pe net (ascult ce a mai scos felia de metal) si, incidental, ciulesc urechea. Creca am auzit crazy (aerosmith) intr`un duet/duel masculin-feminine, interesant. Ce`am descoperit azi, pe felia de metal, m` lasat fara cuvinte, un album de black experimental: Mgla - Exercises in futility (2015) - https://www.youtube.com/watch?v=TvGPAVTYfXI .Prin urmare, am pus castile si n`am mai ascultat "indragita" emisiune. :mrgreen:
HHR
Consilier
 
Mesaje: 4695
Membru din: Lun Iun 30, 2014 2:28 pm
Has thanked: 13980 times
Been thanked: 17547 times

Re: TV

Mesaj necititde iuliangrecu » Mie Noi 18, 2015 8:49 am

Eurosport isi schimba identitatea de brand, dupa ce a fost preluat in totalitate de compania Discovery

Eurosport a introdus o noua identitate de brand, construita in jurul sloganului "Starneste pasiunea" si care are drept scop sa "conecteze si mai mult brandul Eurosport la realitatea secolului 21".
Schimbarea majora de brand are loc dupa ce televiziunea a fost preluata in totalitate de compania Discovery.
Actualul post Eurosport va deveni Eurosport 1, pentru a face o distinctie clara intre cele doua canale Eurosport, potrivit unui comunicat de presa.

Noua identitate de brand va fi sustinuta de o campanie desfasurata in social media, #aceeasipasiune, campanie ce "indeamna fanii sa impartaseasca povestile lor legate de momentele extraordinare pe care le traiesc pentru a-si demonstra admiratia pentru un sportiv, o echipa sau un sport".

Comunicatul precizeaza ca schimbarea identitatii are loc intr-un an "marcat de achizitionarea drepturilor pentru Jocurile Olimpice in Europa (...) parte dintr-un plan mai amplu, pe termen lung, de a oferi experiente memorabile si de a implica fanii de toate varstele in sporturile pe care le indragesc oriunde, oricand, pe orice dispozitiv.

http://economie.hotnews.ro/stiri-media_ ... covery.htm
-Esti gay? -Nu. De ce? -Te-am văzut vorbind cu un gay. -Nu sunt nici retardat și totuși vorbesc cu tine
Avatar utilizator
iuliangrecu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 3040
Membru din: Lun Ian 05, 2015 2:52 pm
Has thanked: 15897 times
Been thanked: 11585 times

Re: TV

Mesaj necititde damblagiu » Mar Ian 05, 2016 6:24 pm

Bai, nu mai pot. Imi fac seppuku. Pe 4 canale de televiziune acelasi rahat, pelinel cu borcea. Spuneti-mi ca nu asta e poporul roman cu nationalitatile lui conlocuitoare, sau spuneti-mi ca eu sunt depasit si astea sunt emisiunile care trebuiesc urmarite. Cand va spun ca nu mai inteleg lumea asta nu va mint. SA MOR IO IN MOMENTUL ASTA SI LA A3 UNDE M-AM REFUGIAT VB DE BORCEA SI PELINEL. Unde dracu sa ma ascund????? SEPPUKU!
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: TV

Mesaj necititde damblagiu » Mar Ian 05, 2016 6:49 pm

Sa fiu al dracu! Diseara ma uit la Mircea Badea. Daca si asta spune de pelinel cu borcea ma duc la manastire si imi traiesc ultimele zile in post si rugaciune. M-as face sihastru, da' nu mai ai unde dracu sa te ascunzi ca au montat astea televizoare si in pesterile din munti.
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

TV

Mesaj necititde iuliangrecu » Mar Ian 05, 2016 7:12 pm

Ce bine ca am copil mic, ma uit toata seara la desene.. dupa 11 noaptea sper sa crape toti handicapatii adtia de pelinei si borcei! cu borcea se pare ca e o speranta, e-n drum spre spital
-Esti gay? -Nu. De ce? -Te-am văzut vorbind cu un gay. -Nu sunt nici retardat și totuși vorbesc cu tine
Avatar utilizator
iuliangrecu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 3040
Membru din: Lun Ian 05, 2015 2:52 pm
Has thanked: 15897 times
Been thanked: 11585 times

Re: TV

Mesaj necititde damblagiu » Mar Ian 05, 2016 7:16 pm

iuliangrecu scrie: dupa 11 noaptea sper sa crape toti handicapatii adtia de pelinei si borcei!


Crezi ce ei sunt de vina?
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: TV

Mesaj necititde iuliangrecu » Mar Ian 05, 2016 7:18 pm

damblagiu scrie:Crezi ce ei sunt de vina?

In prima faza, clar nu ei, dar faptul ca se expun pt 2 lei la teatrul asta scarbos, sa crape si ei


Sent from my iPhone using Tapatalk
-Esti gay? -Nu. De ce? -Te-am văzut vorbind cu un gay. -Nu sunt nici retardat și totuși vorbesc cu tine
Avatar utilizator
iuliangrecu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 3040
Membru din: Lun Ian 05, 2015 2:52 pm
Has thanked: 15897 times
Been thanked: 11585 times

Re: TV

Mesaj necititde damblagiu » Mar Ian 05, 2016 7:22 pm

iuliangrecu scrie:In prima faza, clar nu ei, dar faptul ca se expun pt 2 lei la teatrul asta scarbos, sa crape si ei


Sent from my iPhone using Tapatalk


Pai ei au un scop. Sa castige bani. Io ii condamn pe cei ce se uita. Nu castiga nimic (nici macar cunostiinte despre viata) si ma determina si pe mine sa cumpar diferite produse mai scump
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: TV

Mesaj necititde damblagiu » Mar Ian 05, 2016 7:29 pm

HHeRe tu sa nu raspunzi. Voi urmariti alte televiziuni a caror limba noi nu o intelegem. Pb-il aveti si voi pelineii si borcii vostri
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: TV

Mesaj necititde damblagiu » Mar Ian 05, 2016 7:34 pm

Vezi!? D' aia am agatat noi opinca. Suntem mai rapizi. Pana sa postezi tu, noi romanii am si raspuns.
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: TV

Mesaj necititde damblagiu » Mar Ian 05, 2016 7:36 pm

Hai HHeRe cu postarea aia, ca naste pelinel!
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: TV

Mesaj necititde HHR » Mar Ian 05, 2016 7:40 pm

E greu de stabilit vinovatul. Cine e blamabil ? Consumatorul de astfel de showuri sau cel care le livreaza ? In opinia mea, damblagiu este vinovat ! S`a zgarcit sa`si cumpere o telecomanda cu mai mult de patru butoane, ... aferente canalelor preferate ! Pardon, cinci butoane, am uitat de cel pe care scrie Badea Mircea. :mrgreen:
In plus, cu scuze, sa te "refugiezi" pe antena trei ... mi se pare o solutie nefericita.
De ce nu refugiezi pe pachetele documentare, pe hbo-uri, pe muzici clasice si VH classic ...etc ?
In plus, io tocma am revazut lista lui schindler pe paramount, asa ca, nu prea ma intereseaza canalele de showuri si cancanuri. Esti intelligent si ai telecomanda, ce`ti mai trebuie ?
HHR
Consilier
 
Mesaje: 4695
Membru din: Lun Iun 30, 2014 2:28 pm
Has thanked: 13980 times
Been thanked: 17547 times

Re: TV

Mesaj necititde teo » Mar Ian 05, 2016 7:46 pm

damblagiu scrie:HHeRe tu sa nu raspunzi. Voi urmariti alte televiziuni a caror limba noi nu o intelegem. Pb-il aveti si voi pelineii si borcii vostri


noi avem numa pelinele
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: TV

Mesaj necititde damblagiu » Mar Ian 05, 2016 7:48 pm

Bai, a raspuns mai greu dar a raspuns cu miez. Si nationalgeograficurile alea s-au tiganit. Arte a murit. VHS clasic nu-l mai am. IN plus, vreau sa fiu bsi eu in contact cu lumea asta, ca maine, poimaine trece unu pe langa mine pe strada si-mi da o palma dupa ceafa, ai vazut ba ce a facut pelinel!? si eu nu ii pot da un rever. Oricum, daca nu imi e greatza macar un gust amar am. D' aia mai stau pe aici pe forum. Pana un se antenizeaza, protevizeaza sau tiganizeaza mai iau cate o gura de aer
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Diverse

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 15 vizitatori